Telewizja

Weekendy z Bundesligą od Viaplay!

Wybrane mecze Bundesligi dostepne dla klientów UPC dzięki Viaplay. Oglądaj bez dodatkowych opłat na kanale Galeria UPC!

Naszych klientów czekają wielkie sportowe emocje z rozgrywkami Bundesligi od Viaplay. Poniżej przedstwiamy terminarz wybranych meczów piłki nożnej oraz piłki ręcznej, do obejrzenia w weekendy na kanale Galeria UPC.

Niespodzianka dla klientów UPC!

Długie, jesienno–zimowe wieczory zachęcają raczej do spędzania czasu przed telewizorem z pilotem w ręku niż zmagań na boisku. Na szczęście oprócz najpopularniejszych pozycji filmowych i serialowych, w tym miesiącu czekają na nas równie emocjonujące sportowe rozgrywki. W UPC cenimy naszych klientów, dlatego przygotowaliśmy niespodziankę! W Galerii UPC obejrzysz wybrane mecze Bundesligi (piłka nożna oraz piłka ręczna), dzięki Viaplay.

Viaplay Sports Weekend - teraz za darmo dla klientów UPC

Wszyscy sportowi zapaleńcy (nie tylko ci, którzy sport uprawiają, ale też ci, którzy równie zawzięcie śledzą go na ekranie) z całą pewnością niecierpliwie wyczekują najbliższych rozgrywek. W ciągu nadchodzących tygodni rozegrają się mecze Bundesligi w piłce nożnej oraz ręcznej. Wśród największych gwiazd niemieckiej ligi będziemy mieć okazję oglądać w akcji także kapitana polskiej reprezentacji, który w klubie Bayern Monachium gra jako jeden z napastników.

Jakie eventy możesz zobaczyć w ramach akcji Viaplay Sports Weekend? Poniżej znajdziesz kompletny plan wydarzeń sportowych, które będzie można obejrzeć już w Galerii UPC (97 na Mediabox/CI+ lub 98 na Horizon/TV 4K BOX):

  • 26 grudnia (godz. 16.00) Kiel – Lemgo (piłka ręczna); 

Najlepsza rozrywka z Viaplay!

Wybierz dostęp do rozgrywek Bundesligi, Ligi Europy UEFA, hitów filmowych, seriali i bajek!

Czym jest Viaplay?

Viaplay jest telewizją internetową i platformą streamingową w jednym. Za jej pośrednictwem możesz oglądać telewizję na żywo, a także wyświetlać powtórki (do 48 godzin po transmisji) i śledzić swoje ulubione programy – zarówno w trybie offline, jak i online. Viaplay jest platformą, która stosunkowo niedawno zadebiutowała w Polsce. Mimo krótkiego stażu cieszy się jednak naprawdę dużym powodzeniem, w szczególności wśród fanów sportowych emocji. Nie ma czemu się dziwić! Viaplay to dostęp ponad 1000 godzin transmisji sportowych – nie tylko do meczów Bundesligi, ale też rozgrywek Ligi Europy UEFA, Ligi Konferencji UEFA, a już niedługo także English Premier League. Viaplay jest jedną z ulubionych platform wszystkich kibiców piłki nożnej (nie tylko w męskim wydaniu), ale z całą pewnością coś dla siebie znajdą na niej również fani żużlu, koszykówki czy piłki ręcznej. Już w 2023 roku subskrybenci będą mieć też szansę obejrzeć wyścigi Formuły 1. Dostęp do Viaplay to jednak nie tylko szansa na śledzenie sportowych rozgrywek. To również ponad 8 500 godzin Twoich ulubionych filmów, seriali i programów. W filmowej bibliotece platformy znajdziesz największe hity dla całej rodziny – zarówno dla dorosłych, jak i dla najmłodszych. 

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2021

Sprawdź pozostałe artykuły