Telewizja

Hity w CANAL+
- sierpień 2021

Kolejny gorący miesiąc witamy gorącymi premierami w CANAL+! W sierpniu na kanałach CANAL+ widzowie będą mogli odkrywać filmy, seriale i programy, których jeszcze nie znają. Sprawdź, jakich tytułów nie możesz przegapić!

CANAL+ PREMIUM w sierpniu 2021

W te wakacje CANAL+ koncentruje się głównie na historiach trzymających w napięciu, opowiadających o mrocznych zakamarkach naszej ludzkiej natury. Do kryminalnej oferty CANAL+ ORIGINAL dołączają seriale Paris Police 1990, Calls oraz The Tax Collector.

Dla tych z nas, którzy mają ochotę na coś lżejszego, CANAL+ PREMIUM przygotowało „Komedie w niedzielę”, w ramach których możemy obejrzeć między innymi I znowu wesele czy Niepokorną Miss. Warto też zwrócić uwagę na ofertę dokumentalną i film Spisek Antyszczepionkowy, który w ciekawy sposób komentuje obecną sytuację związaną ze szczepieniami przeciw COVID-19.

CANAL+ PREMIUM przygotowało również ofertę filmów opowiadających o życiu i twórczości takich artystek i artystów jak Billie Holiday, Frank Zappa czy Moby. Dokumentalno-biograficzne historie wprowadzają nas w losy niezwykle ciekawych postaci, których sztuka oddziaływała na publiczność również poza salami koncertowymi, nierzadko wiążąc się również z działalnością polityczną i społeczną. 

Plansza Canal+ - The Tax Collector

CANAL+ FILM - filmy z dreszczykiem

CANAL+ FILM w sierpniu przychodzi do nas z ofertą dreszczowców i klasyków kina akcji, które będą trzymać w napięciu. Szczególnie fani kina science fiction znajdą w CANAL+ FILM coś dla siebie, sierpień zaczyna się bowiem od Obcy - 8. Pasażer Nostromo. Później będziemy mogli zmierzyć się z Obcy - decydujące starcie, Obcy 3 czy też Obcy: przebudzenie. CANAL+ FILM w sierpniu to również czas bohaterów walczących ze złem w imię sprawiedliwości czy agentów strzegących państwowych sekretów. Możemy spotkać się z nimi w takich pozycjach, jak: Świat w ogniu, Obrońcy skarbów czy Kingsman: tajne służby. Dla fanów klasyki CANAL+ FILM przygotował spotkanie ze Szklaną pułapką 4 oraz Johnem Wickiem 3. To oferta dla widzów o mocnych nerwach, którym marzy się kino akcji w najlepszym wydaniu.

CANAL+ SERIALE - kryminalne zagadki

Dla wszystkich fanów seriali kryminalnych, a szczególnie tych, których akcja toczy się w mrocznych zakątkach krajów północy, CANAL+ SERIALE przygotowało niezwykłą premierę islandzkiej produkcji - Systrabönd, czyli Siostry - opowieść o niewygodnej prawdzie i doganiającej przeszłości, z którą trzeba się zmierzyć, aby móc dalej żyć. Ciekawą propozycją jest również serial kanadyjskiej produkcji Transplant, opowiadający o losach młodego lekarza, który ucieka z Syrii do Kanady i walczy tam o możliwość wykonywania zawodu. Poruszająca historia o sile woli, nadziei i zderzeniu dwóch kultur. Trochę lżejszą propozycją utrzymaną w nurcie kina akcji będzie trzeci sezon serialu Kuloodporni opowiadający o przygodach znanego i lubianego policyjnego duetu.

CANAL+ FAMILY - podróże, gotowanie, przestrzeń

W sierpniowej ofercie CANAL+ FAMILY znajdziesz kilka ciekawych opcji, dzięki którym możesz zainspirować się do intensywniejszego przeżywania lata, przenosząc je na swój talerz, do domów oraz mieszkań. Na przykład dzięki programowi kulinarnemu ABC gotowania - kuchnia hiszpańska, który w sierpniowej odsłonie przenosi widzów na słoneczne wybrzeża Hiszpanii i inspiruje do poznawania prawdziwie letnich smaków. Jeśli masz ochotę na słoneczne dania w stylu polskim, możesz śledzić Jakubiaka w jego programie Jakubiak rozgryza Polskę. To już drugi sezon przyglądania się polskiej kuchni i jej smakom. Dla tych, którym marzy się ucieczka za miasto, CANAL+ FAMILY przygotował nowy sezon programu Daleko od miasta. A do remontowych metamorfoz możemy zainspirować się dzięki propozycji Wyzwanie nowe mieszkanie. Sierpień obfituje w nowości!

CANAL+ DOKUMENT - szokujące, wzruszające, poruszające

CANAL+ DOKUMENT przygotowało dla swoich widzów ciekawe, różnorodne propozycje, które pozwalają spojrzeć na historię i świat z różnych perspektyw. Ciekawym dokumentem jest praca Anny Szczepańskiej, Jak Solidarność zmieniła Europę, która próbuje znaleźć odpowiedź na pytania o to, czy i jak polski związek zawodowy zmienił XX wieczną Europę. Ważną pozycją w ofercie jest również dokument Nasienie kłamstwa - o kontrowersyjnej postaci doktora Karbaata - czy Rentgen Rodzinny, prześwietlający losy irańskiej rodziny w celu opowiedzenia o przemianach zachodzących w społeczeństwie irańskim przed i po Irańskiej Rewolucji z 1979 roku.

CANAL+ SPORT - sportowe emocje na wyciągnięcie ręki

Nie możemy zapomnieć również o sportowych fanach, którzy w sierpniowej ofercie CANAL+ znajdą dużo rozrywki i emocji. Między innymi Premier League, PKO BP Ekstraklasa, La Liga Santander, LIGUE 1 Uber Eats, Grand Prix w Żużlu w Polsce, Skandynawii oraz Rosji czy WTA 1000 z udziałem Igi Świątek. Jak zwykle, wszystkie transmisje odbywają się w wysokiej jakości i z udziałem profesjonalnych komentatorów.

Wybierz Pakiet CANAL+

i ciesz się rozrywką na najwyższym poziomie!

Sprawdź pozostałe artykuły