Telewizja

Seriale w HBO GO

Oglądaj wszystkie sezony "Przyjaciół", a także inne popularne seriale komediowe!

Seriale komediowe od kilku dekad cieszą się wciąż niesłabnącą popularnością. Ich fenomen opiera się na rozbawianiu widza przy jednoczesnym braku konieczności pełnego zaangażowania emocjonalnego. Pełnią one funkcję relaksacyjną, co jest szczególnie pożądane w czasach, w którym przyszło nam wszystkim żyć. Najpopularniejsze sitcomy liczą już kilkanaście lat, a mimo to nadal chcemy je oglądać. Poniżej podpowiadamy, jakie seriale komediowe można obejrzeć w HBO GO.

„Przyjaciele” – zwycięzca wszystkich rankingów

Mówimy: najlepszy sitcom wszechczasów, a myślimy „Przyjaciele”. Ten kultowy serial komediowy wpłynął na kształtowanie się całego gatunku i postawił poprzeczkę tak wysoko, że zaledwie garstka seriali może z nim konkurować, a zdecydowana większość – odpada w przedbiegach. „Przyjaciele” to serial o grupie sześciu przyjaciół, którzy mieszkają na Manhattanie, w Nowym Jorku. Ich serialowa historia zamyka się w 236 odcinkach, które emitowane były w latach 1994-2004 przez amerykańską stację NBC. Jeśli wszystko to nie przekonało Was do tego, że „Przyjaciele” są obowiązkową pozycją na liście wszystkich serialomaniaków, być może zrobią to nagrody. Sitcom ten jest zdobywcą nagród Emmy, Złotego Globu i wielu różnych nominacji. Już od 15 kwietnia wszystkie odcinki „Przyjaciół” będą dostępne w HBO GO. Jeśli jeszcze nie masz do niego dostępu, możesz skorzystać z oferty HBO Max w UPC.

„Ekipa” – kolejny sitcom o grupie przyjaciół

Kolejną propozycją sitcomu, który polecamy obejrzeć w HBO GO, jest „Ekipa”. Jest to amerykański serial obyczajowy, który emitowany był w latach 2004-2010. Opowiada on historię czwórki przyjaciół z Queens, którzy osiągają – mniejszy lub większy – sukces w show-biznesie. „Ekipa” jest serialem, który z przymrużeniem oka opowiada o spełnionym American Dream – wszystkie występujące w nim postacie są niezwykle barwne, co stanowi dużą siłę tej serialowej historii. 

HBO GO zostało zastąpione przez HBO Max

„Teoria wielkiego podrywu” – humor na najwyższym poziomie

Serialem komediowym, obok którego nie można przejść obojętnie w platformie HBO GO, jest „Teoria wielkiego podrywu”. W dużym skrócie i uproszczeniu można powiedzieć, że opowiada on o Leonardzie i Sheldonie, którzy świetnie radzą sobie w naukach ścisłych, natomiast znacznie gorzej w relacjach damsko-męskich. Serial ten emitowany był w latach 2007-2018 i łącznie liczy aż 12 sezonów – wszystkie możemy obejrzeć w HBO GO. Podobnie jak „Przyjaciele”, również jest on utytułowanym sitcomem – zgarnął kilka Złotych Globów, nagrody Emmy, a nawet otrzymał kilka nominacji do Oscara. „Teoria wielkiego podrywu” przepełniona jest błyskotliwym humorem na wysokim poziomie, co z pewnością jest jednym z głównych powodów, przez które serial ten ma wiele fanów na całym świecie. Co więcej, w HBO GO można również śledzić losy kilkuletniego Sheldona Coopera w serialu "Młody Sheldon".

W HBO GO znajdziesz mnóstwo seriali komediowych i nie tylko, które z pewnością umilą każdy wieczór. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Sprawdź ofertę HBO GO w UPC i ciesz się dostępem do najnowszych hitów filmowych i serialowych!

Plansza serialu Teoria wielkiego podrywu

Sprawdź pozostałe artykuły!