Telewizja

Nowości
w HBO GO

Sprawdź, co warto zobaczyć!

Złaknieni rozrywki i oderwania się od codziennych obowiązków, z chęcią korzystamy z oferty HBO GO – jednego z najpopularniejszych portali streamingowych. Znajdziemy tam propozycje dla wszystkich – dla fanów kina akcji, science-fiction, dokumentów, a także kina dla dzieci. Jakie nowości możemy oglądać w marcu w HBO GO? Przygotowaliśmy dla Was przegląd marcowych nowości.

HBO GO zostało zastąpione przez HBO Max

Filmy w HBO GO

Atrakcyjność oferty HBO Max w UPC zachęca do codziennego zasiadania przed ekranem telewizora, komputera czy urządzenia mobilnego i oddawania się rozrywce, jaką jest oglądanie filmów. W jednym z najpopularniejszych portali streamingowych - HBO GO – możemy obejrzeć liczne nowości. Fanom kina science-fiction proponujemy „Ligę sprawiedliwości Zacka Snydera" – film o superbohaterach na podstawie komisów kultowego wydawnictwa DC Comics. Natomiast amatorom dobrego humoru rekomendujemy nowość filmową: „Skazani na siebie” (2021), który dotyka tematyki pandemii i życia w lockdownie. W głównych bohaterach i ich problemach możemy odnaleźć siebie i codzienne dylematy, z którymi stale się spotykamy. Kolejną nowością jest „Droga powrotna” (2020) – film o Jacku Cunninghamie, który zrezygnował z kariery sportowej i podjął się trenowania drużyny koszykarskiej. Na koniec filmowych nowości w marcu w HBO GO mamy propozycję dla najmłodszych fanów kina – „Agenciaki” - film animowany o dwóch agentach specjalnych, którzy muszą ze sobą współpracować, by odnaleźć skradziony i arcyważny ładunek.

Seriale w HBO GO

Osoby, które chętniej sięgają po seriale w marcu również znajdą kilka ciekawych propozycji, w tym m.in. „Stewardesę” – thriller z 2020 r., przepełniony czarnym humorem o losach pewnej kobiety, które życie przewraca się do góry nogami zaledwie w ciągu jednej nocy. Nowością w HBO GO jest serial „Pokolenie” z 2021 r., który dotyka bardzo aktualnych problemów. Opowiada on o grupie przyjaciół, poszukujących swojej tożsamości i miejsca w świecie. Fanom kina o przygodach nastolatków przypadnie do gustu również inny serial – „Bo to grzech” z 2021 r., który opowiada o trzech młodych homoseksualistach, decydujących się na rozpoczęcie nowego życia w Londynie w latach 80. Kolejną propozycją dla nastolatków i o nastolatkach jest serial nakręcony na podstawie kultowej książki – „My, dzieci z dworca Zoo”. Opowiada on historie sześciu nastolatków, poszukujących swojego miejsca w świecie, żyjąc w centrum Berlina. Dalej mamy propozycje dla fanów kina science-fiction, bowiem w HBO GO można obejrzeć serial „Superman i Lois” z 2021 r. Opowiada on o słynnym superbohaterze i dziennikarce Lois, którzy tym razem stają przed dwoma trudnymi zadaniami: ratowaniem świata i wychowaniem dzieci. Na sam koniec dobre wiadomości dla miłośników „Snowfall” – już w marcu w HBO GO pojawi się nowy sezon serialu o narkotykowej epidemii.

Dokumenty w HBO GO

W HBO GO znajdziemy nie tylko popularne filmy i seriale, ale również ciekawe dokumenty, które mają zarówno walory rozrywkowe, jak i edukacyjne. Jedną z ciekawych propozycji jest dokument „Allen kontra Farrow” z 2021 r., którego premiera wzbudziła kontrowersje na całym świecie. Przestawia on analizę sprawy zarzutów o molestowanie seksualne stawianych pod adresem Woody’ego Allena. Kolejnym dokumentem, obok którego nie sposób przejść obojętnie jest „Tiger” z 2021 r., który opowiada o życiu i karierze golfowej tytułowego Tigera Woodsa. Niezwykle ciekawą propozycją jest również „Dama i Dale”, opowiadający historię Elizabeth Carmichael, która zasłynęła z wypuszczenia na rynek pojazdu trójkołowego w latach 70. ubiegłego stulecia.

Plansze produkcji: Stargirl II; Tenet; Brytania III; Scooby-Doo!; Antebellum

Sprawdź pozostałe artykuły!