Internet

Co wyróżnia oferty
internetu dla studenta?

Znajdź najlepszą ofertę internetu dla studentów - UPC i umowa bez okresu zobowiązania.

Jesteś studentem, właśnie wynająłeś mieszkanie i potrzebujesz internetu? W UPC wiemy, że potrzebujesz prawdziwej oferty do zadań specjalnych - szczególnie teraz, kiedy Twoje studia przenoszą się do sieci. Coraz więcej zajęć na Twojej uczelni odbywa się online, a egzaminy, kolokwia i wejściówki wymagają niezawodnego, stabilnego łącza. Nie tylko uczelnią jednak student żyje, prawda? Jeżeli po wykładach spędzasz czas przy filmach i serialach na platformach streamingowych albo łączysz się ze znajomymi i wspólnie gracie w gry online, potrzebujesz oferty, która sprosta tym wymaganiom.

Internet dla studentów - szybki, tani i dobry!

  1. Doskonale wiemy, że studenci nie zadowolą się byle czym - a internet absolutnie nie jest wyjątkiem. Zależy im na wysokiej jakości sygnału internetowego, który pozwoli na swobodne poruszanie się po sieci, kwestie związane z formalnościami wolą natomiast ograniczyć do minimum, a przy tym wyjątkowo dużą uwagę zwracają na niską cenę usługi. Czy da się pogodzić te wszystkie kwestie? Jak najbardziej! Podczas tworzenia oferty skrojonej specjalnie dla studentów, wzięliśmy pod uwagę ich najważniejsze potrzeby, a wśród nich:  
  • Szybkość przesyłania i odbierania danych. Teraz, gdy coraz więcej zajęć przenosi się do internetu, dostęp do szybkiej sieci, która pozwala na branie udziału w zajęciach (a tym bardziej w egzaminach!) bez zakłóceń czy utraty połączenia jest kluczowy. Internet dla studenta musi pozwalać na przesyłanie dużej ilości danych w krótkim czasie - i to bez zakłóceń lub - co gorsza - przerwania połączenia. W końcu takie sytuacje nie tylko są frustrujące, gdy występują w środku odcinka ulubionego serialu, ale przede wszystkim mogą zaważyć na wyniku sesji egzaminacyjnej.
  • Możliwość podłączenia do sieci wielu urządzeń jednocześnie. W wynajmowanych przez studentów mieszkaniach rzadko kiedy z internetu korzysta tylko jedna osoba. Zwykle jest to co najmniej kilka komputerów, telefonów, a także innych urządzeń, takich jak telewizor, drukarka czy tablet, które potrzebują podłączenia do stabilnego internetu stacjonarnego równie mocno. Dlatego tak ważne jest stabilne źródło sieciowe, które poradzi sobie z obsługiwaniem wielu urządzeń w tym samym czasie. W takiej sytuacji sprawdza się Inteligentne WiFi, które automatycznie optymalizuje i dzieli sygnał między różnymi urządzeniami. Dzięki temu na każdym z urządzeń Ty i Twoi znajomi będziecie mogli korzystać z szybkiego i niezawodnego połączenia bez obaw, że stracicie sygnał w najmniej odpowiednim momencie - na przykład w środku egzaminu lub emocjonującej rozgrywki.
  • Warunki umowy. Każdy, kto rozpoczyna studia, doskonale wie, że na tym etapie życia plany mogą zmieniać się bardzo dynamicznie - nierzadko razem z wynajmowanym mieszkaniem czy pokojem. Umowa musi gwarantować stabilny i szybki internet, ale też w żaden sposób nie ograniczać osoby, która z niego korzysta - dlatego najlepiej, gdy jest krótka lub w ogóle nie ma okresu zobowiązania. Dobry internet dla studenta to w końcu taki, który nie przytrzymuje go w jednym miejscu ze względu na długą umowę, na przykład gdy ten chce wyjechać za granicę, przeprowadzić się lub wrócić do domu na czas nauki zdalnej. Na studiach nowych obowiązków nie brakuje - po co więc dokładać sobie dodatkowych zobowiązań?

Internet dla studenta - formalności ograniczone do minimum

Nie musisz być właścicielem mieszkania, aby podpisać umowę na dostawę internetu. Jeśli wynajmujesz mieszkanie lub pokój, również możesz zostać naszym abonentem. Wystarczy dowód osobisty lub inny dokument tożsamości, na przykład paszport. Jeśli okablowanie UPC już jest w mieszkaniu - instalacja nowego modemu będzie bardzo szybka. Na wypadek konieczności kucia w ścianach przyda się pisemna zgoda właściciela.

Sam proces zakupu również jest bardzo szybki, prosty i zajmuje zaledwie… kilka kliknięć - jeśli odwiedzisz stronę upc.pl. Wybierz najlepszą dla siebie ofertę, następnie wypełnij formularz online, aby bezpiecznie zawrzeć umowę o świadczenie usług UPC. Możesz oczywiście również odwiedzić w tym celu Salon UPC. To nie wszystko! Bez wychodzenia z domu można również zarządzać zawartą umową na usługi czy uzyskać pomoc techniczną. Z pomocą serwisu Moje UPC opłacisz faktury, sprawdzisz swoje saldo, znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące obecnych usług i sprzętu, a także skorzystasz z pomocy technicznej bez konieczności wizyty w salonie czy telefonu do operatora.

WYBIERZ INTERNET ŚWIATŁOWODOWY
Z UMOWĄ NA 6 MIESIĘCY!

Kup online, zyskaj instalację za 1 zł.

Krótka umowa na internet stacjonarny - skrojona pod studenckie potrzeby

Boisz się długich umów z operatorami? Niepotrzebnie! Specjalnie dla osób, które często zmieniają miejsce zamieszkania, dostępne są umowy z krótkim okresem zobowiązania, na przykład tylko na pół roku. Dzięki temu studenci mogą śmiało korzystać ze stabilnego źródła internetu stacjonarnego w wynajmowanym mieszkaniu, bez martwienia się o długie, wiążące umowy.

Interesuje Cię krótka umowa? Czy jesteś studentem, czy nie - sprawdź promocję na internet dla studentów w ofercie UPC! Umowa jest zawierana na bardzo korzystnych warunkach i jest dostępna dla każdego nowego abonenta. Pozwala na korzystanie z szybkiego internetu w świetnej cenie, ze znacznie krótszym niż standardowy okresem zobowiązania. Do wyboru klienci UPC mają kilka opcji, różniących się między sobą prędkością internetu oraz oczywiście ceną.

Dodatkowo klienci zyskują telewizję internetową UPC TV Go oraz próbny Pakiet Bezpieczeństwa UPC na 1 miesiąc. Dobry sygnał wifi dla wielu urządzeń jednocześnie zapewnia zaś najnowszy Modem Connect Box z Inteligentnym WiFi. To jednak nie wszystko! Każdy z klientów może zdecydować się na dokupienie telewizji internetowej, czyli między innymi serwisów Viaplay, HBO Max czy PSP GO. Dzięki nim można cieszyć się wygodnym dostępem do ulubionych filmów i to na kilku urządzeniach mobilnych - w sam raz podczas wolnego wieczoru, podróży pociągiem do domu lub też wyjątkowo nudnego wykładu.

Umowa bez zobowiązań - atrakcyjna oferta internetowa dla studentów

Coraz częściej operatorzy dają swoim klientom możliwość skorzystania z umowy bez okresu zobowiązania, dzięki której użytkownicy mogą cieszyć się pełną ofertą internetową, szybkim przepływem danych i dobrą jakością łącza bez podpisywania umowy na czas określony.
To oferta atrakcyjna również dla studentów, którzy chcą korzystać z dobrej jakości szybkiego łącza, rozkładać kwotę umowy z operatorem na wszystkich mieszkańców, jednocześnie wiedząc, że będą mogli rozwiązać umowę w nieokreślonym w przyszłości momencie, np. gdy wyprowadzą się z wynajmowanego mieszkania lub zmienią się inne okoliczności życiowe. W przypadku umowy bez zobowiązania, zrezygnować ze świadczenia usług można w dowolnym momencie z zachowaniem okresu jednego miesiąca wypowiedzenia.  

Internet dla studentów - podsumowanie

  • Wybierając internet dopasowany do potrzeb studentów, należy wziąć pod uwagę okres umowy z operatorem.
  • Internet dla studenta musi być przede wszystkim niezawodny - nie tylko, gdy korzysta z niego jedna osoba, ale także, gdy dostępu potrzebują także inni domownicy.
  • UPC daje swoim klientom możliwość zawarcia korzystnych umów na pół roku lub bez okresu zobowiązania, co daje studentom ważną swobodę.

Sprawdź pozostałe artykuły!