TELEWIZJA

HBO Max w UPC

Poznaj nową aplikację, która zastąpiła HBO GO.

Nowa aplikacja HBO Max pojawiła się na polskim rynku w marcu zachęcając nowymi możliwościami i jeszcze bogatszą biblioteką filmów i seriali. Jak korzystać z nowej aplikacji i co nowego oferuje swoim użytkownikom?

Czym jest HBO Max?

HBO Max to platforma streamingowa, dostępna do tej pory na 46 rynkach w obu Amerykach oraz Europie, która w marcu pojawiła się w kolejnych 15 europejskich krajach – w tym w Polsce. Z nową usługą oglądanie ulubionych produkcji jest jeszcze przyjemniejsze!

Kupując subskrypcję HBO Max zyskujesz dostęp do największych hitów filmowych, serialowych a także niezapomnianych klasyków. Co więcej, filmy studia Warner Bros są dostępne wkrótce po premierze w kinie. Serwis umożliwia również pobieranie do 30 tytułów, które możesz przetrzymywać w pamięci swojego urządzenia, by później oglądać je bez dostępu do internetu. HBO Max to także pięć spersonalizowanych profili które utworzysz dla siebie, bliskich, a także dla dzieci. Całością zarządzasz wykorzystując funkcję kontroli rodzicielskiej. Co więcej, z aplikacją masz możliwość oglądać to, co lubisz, na 3 urządzeniach w tym samym czasie.

Jak korzystać z HBO Max?

Korzystałeś wcześniej z HBO GO? Wszyscy dotychczasowi subskrybenci HBO GO zostali automatycznie przeniesieni do HBO Max, od razu uzyskując dostęp do nowej platformy przy pomocy tych samych danych logowania.

Z platformy streamingowej HBO Max możesz korzystać na wielu urządzeniach oraz aplikacjach, w tym Smart TV (Samsung, LG oraz Android TV™), poprzez Apple TV 4K i Google Chromecast™, konsole do gier (PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox One i Xbox Series X|S) czy urządzenia mobilne, tj. smartfony i tablety (iPhone, iPad, iPod Touch oraz urządzenia z systemem Android™), a także na komputerze (za pośrednictwem przeglądarki) na stronie http://www.hbomax.com. Aby oglądać ulubione tytuły wystarczy pobrać aplikację na swoje urządzenie i zalogować się przy pomocy wcześniej używanych danych.

Co oglądać na HBO Max?

Nowością jest to, że wybrane filmy Warner Bros będą dostępne wkrótce po ich premierze kinowej bez dodatkowych opłat – to prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy chcą oglądać najnowsze filmowe hity we własnym domu. Oprócz hitów wytwórni Warner Bros, możesz cieszyć się także produkcjami DC, Cartoon Network, Max Originals, a także wszystkimi produkcjami HBO i HBO Polska. Czyli nie zabraknie tam również znanych i lubianych tytułów takich jak Wataha, Gra o tron, Sukcesja czy Ślepnąc od świateł. Niektóre tytuły obejrzysz również w jakości 4K w technologii HDR oraz Dolby Atmos.

Wybierz pakiet HBO z aplikacją HBO Max

i oglądaj najnowsze premiery filmowe i serialowe!

Sprawdź pozostałe artykuły