POZNAJ UPC

Poznaj możliwości Dekoderów UPC

Co potrafią dekodery UPC? Dostarczają mnóstwo rozrywki, pozwalają oglądać telewizję do 7 dni wstecz czy nagrywać ulubione programy. A to tylko niektóre z ich możliwości. Zobacz film, w którym Maciek Zadworny - prowadzący kanał "Moim Zdaniem" opowie o dekoderach UPC. Więcej informacji znajdziesz również tutaj.

Podsumowanie

UPC to nie tylko telewizja, internet, telefon czy usługi komórkowe. To również urządzenia, które dostarczają masę rozrywki. W tym filmie chciałbym Ci krótko opowiedzieć o dekoderach, które są dostępne w ofercie UPC.

Podstawowym urządzeniem jest dekoder Horizon, który oprócz oglądania telewizji umożliwia korzystanie z filmów i seriali na żądanie, oglądanie programów telewizyjnych do 7 dni wstecz czy nagrywanie do 4 programów jednocześnie. Wewnątrz urządzenia znajduje się dysk 500 GB, na którym zmieścisz około 300 h nagrań.

Flagowym dekoderem od UPC jest UPC TV 4K BOX. Pierwsza rzecz jaka zwraca uwagę, to niezwykle mały rozmiar tego urządzenia. Do zestawu są dołączone naklejane rzepy, które pozwalają nam ukryć to urządzenie za telewizorem, tak, aby było całkowicie niewidoczne.

4K TV BOX oprócz małego rozmiaru ma też masę ciekawych funkcji. Pierwsza to nagrywarka umieszczona w chmurze. Dzięki temu urządzenie może być tak malutkie, a Ty możesz oglądać nagranie - filmy czy programy - nie tylko z dekodera, ale też poprzez UPC TV GO na Twoim smartfonie, tablecie czy laptopie.

Wymienione w nazwie 4K podpowiada, że urządzenie to ma możliwość prezentacji materiałów w rozdzielczości 4K - zatem kanały, które nadają w takiej rozdzielczości oraz filmy i seriale na żądanie pozwolą dostrzec Ci każdy szczegół.

Do dekodera dołączony jest też pilot, za pomocą którego można sterować urządzeniem głosowo. Co ciekawe, rozpoznaje ono język polski, a zatem nie musisz zapamiętywać numerów twoich ulubionych kanałów - wystarczy powiedzieć.

Urządzenie jest też zintegrowane z aplikacją mobilną UPC TV GO, co pozwala Ci kontynuować filmy czy seriale rozpoczęte na telewizorze na Twoim telefonie czy tablecie. Ponadto urządzenie pozwala na tworzenie indywidualnych profili, które zachowają ulubione kanały i tytuły każdego członka rodziny.

No i oczywiście ten dekoder też pozwala Ci na oglądanie filmów na żądanie oraz oglądanie programów nawet do 7 dni wstecz!

Dekoder UPC TV 4K BOX korzysta z internetu, aby dostarczyć Wam telewizyjną rozrywkę. Możesz go połączyć z siecią za pomocą WI-FI lub kabla ethernetowego. Najlepiej, jeśli podłączysz dekoder do internetu za pomocą kabla, bo to zapewni najwyższą jakość w odbiorze TV.

 

 

Sprawdź pozostałe artykuły