POZNAJ UPC

Czym jest moje UPC? Jak z niego korzystać?

W portalu „Moje UPC” na wyciągnięcie myszki masz swoje rachunki czy usługi. Zobacz film, w którym Maciek Zadworny - prowadzący kanał technologiczny "Moim Zdaniem" opowie o funkcjonalnościach Mojego UPC. Z kolei klikając tutaj, możesz zalogować się i poznać wszystkie funkcjonalności na własnej skórze.

Podsumowanie

Cześć, krótko opowiem Ci o tym, czym jest Moje UPC i jak z niego skorzystać.

Moje UPC to portal internetowy, za pomocą którego możesz łatwo zarządzać Twoimi usługami. Pamiętaj, że korzystanie z Mojego UPC jest kompletnie bezpłatne!

Po pierwsze, Moje UPC zapewnia Ci dostęp do rachunku, szybkich płatności online, historii wpłat, więc w razie wątpliwości możesz tutaj sprawdzić status Twoich płatności. Wystarczy wejść w zakładkę “Płatności”.

Po drugie, możesz uruchomić tutaj dodatkowe usługi, takie jak pakiety filmowe czy sportowe oraz skorzystać z dostępnych promocji. To wszystko znajdziesz w zakładce “Promocje”.

W zakładce “Profil” możesz zmienić swoje dane i zgody, których udzieliłeś.

Najważniejsze jest jednak to, że jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy związanej ze sprzętem lub usługami od UPC, to znajdziesz ją w zakładce “Pomoc”.

Nie musisz nigdzie dzwonić czy wychodzić z domu, żeby znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania. Czeka na Ciebie Wirtualny Asystent UPC - internetowy asystent, który pomoże znaleźć Ci rozwiązanie.

Żeby zalogować się do Mojego UPC, wystarczy wejść na UPC.pl i podać nazwę użytkownika i hasło.

Za pomocą tych danych możesz się też logować do innych usług UPC, jak np. UPC TV GO czy darmowych hotspotów UPC Wi-free. Warto je zapamiętać :)

 

 

Jak wygodnie zarządzać usługami w Nowym Moim UPC? Sprawdź >

Sprawdź pozostałe artykuły