Telewizja

Aplikacje na dekoderze UPC TV 4K BOX.
Jak z nich korzystać?

Dekoder UPC TV 4K BOX to moc wielu możliwości, dzięki którym cieszysz się doskonałą jakością obrazu, jak również nagrywasz w chmurze czy oglądasz programy do 7 dni wstecz. To oczywiście nie wszystko. Na dekoderze UPC TV 4K BOX masz również dostęp do wielu aplikacji.

Gdzie znaleźć aplikacje na dekoderze?

Wystarczy nacisnąć przycisk DOMEK na pilocie i wybrać kategorię APLIKACJE. Wśród nich znajdziesz propozycje dla dzieci, wiadomości czy informacje o pogodzie.

Do poruszania się po menu oraz w samej aplikacji służą przyciski STRZAŁEK na pilocie. Po wybraniu aplikacji naciśnij przycisk OK, aby ją uruchomić. I gotowe.

Amazon Prime Video

Aplikacja Amazon Prime Video to dostęp do filmów i seriali. Wystarczy zalogować się w aplikacji Prime Video na Twoim dekoderze, aby uzyskać dostęp do treści.
Ważne: aby korzystać z aplikacji na dekoderze należy mieć wykupioną subskrypcję do usługi.

YouTube

To bezpłatna aplikacja, w której masz dostęp do różnego rodzaju filmów i muzyki. Po zalogowaniu możesz również dodawać swoje filmiki i udostępniać je najbliższym i swoim znajomym, subskrybować ulubione treści i komentować.

Wybierz kanały premium TV

Kibicuj swoim ulubionym sportowcom, oglądaj najlepsze filmy i seriale!

YouTube Kids

To bezpłatna aplikacja dostosowana do potrzeb najmłodszych. Dzięki niej dzieci mogą odkrywać świat w bezpieczniejszy, prostszy i przyjemniejszy sposób, a rodzice i opiekunowie mogą je w tym wszystkim wspierać.

W aplikacji dostępne są opcje kontroli rodzicielskiej, które pozwalają rodzicom na dostosowanie treści oraz sposobu ich oglądania przez młodszych użytkowników. Można każdemu z dzieci stworzyć indywidualny profil, określić jakie treści chcemy aby były dostępne, ustawić minutnik czy nawet określić czas korzystania z aplikacji.

Dodatkowo sprawdź nasze wskazówki dotyczące bezpieczeństwa dzieci w internecie.

Vimeo

Aplikacja Vimeo to narzędzie do tworzenia, zarządzania i udostępniania filmów wideo. To aplikacja dobra zarówno dla Twórców treści jaki poszukujących ciekawych filmów. Znajdziesz je właśnie w Vimeo!

Jeśli interesują Cię najświeższe wiadomości i informacje z całego świata, możesz skorzystać z aplikacji:

  • euronews
  • CNN
  • France24
  • Al. Jazeera
  • Wikipedia
  • The Wall Street
  • Deutsche Welle

 

Natomiast jeśli chcesz sprawdzić informacje pogodowe zajrzyj do aplikacji AccuWeather.

Aplikacje na dekoderze: YouTube, Vimeo, prime video, euronews, Deutsche Welle, France 24

Data publikacji: 30.12.2021

Sprawdź pozostałe artykuły