Poznaj UPC

Jak zaktualizować zgody w Moim UPC?

W Moim UPC, a dokładnie w sekcji Profil, możesz zaktualizować swoje zgody. Wszystkie z nich są dobrowolne, to znaczy że w każdej chwili możesz je włączyć i wyłączyć. Zobacz jakie zgody masz do wyboru:

Zgoda na wystawianie i udostępnianie rachunków w formie elektronicznej

Jest to zgoda na otrzymywanie e-rachunków. E-rachunek to elektroniczna wersja tradycyjnego, papierowego dokumentu. Co miesiąc, po wystawieniu rachunku wyślemy Ci go jako załącznik w formacie PDF na Twój e-mail. Plik z rachunkiem ma osadzony w środku podpis kwalifikowany. Jego autentyczność możesz  sprawdzić za pomocą aplikacji „Szafir" dostępnej na www.kir.pl.

Dlaczego warto mięć e-rachunek?

  • To bardzo wygodne rozwiązanie, e-rachunek dostajesz na Twój e-mail od razu po jego wystawieniu. Dzięki temu masz czas na spokojne dokonanie płatności, 
  • Dbasz o środowisko, ograniczając liczbę dokumentów w formie papierowej, 
  • Oszczędzasz miejsce, bo Twoje rachunki masz na swojej skrzynce e-mail, zawsze pod ręką. 

 

E-rachunek to również oszczędność pieniędzy. Jeśli wybierzesz ofertę z Internetem od UPC, miesięcznie możesz obniżyć swój rachunek o 5,01 zł.

Zgoda na komunikację marketingową [SMS/E-mail/Telefon]

Jest to zgoda na otrzymywanie ofert promocyjnych, zaproszeń do udziału w konkursach. Jeśli chcesz być na bieżąco i dowiadywać się o nowościach i zmianach w produktach i ofercie UPC, wejdź do Mojego UPC i wyraź zgodę na komunikację marketingową. Po włączeniu takiej zgody na Twój e-mail lub telefon będziemy mogli wysyłać najnowsze informacje o usługach UPC.

Dodatkowo możesz wyrazić zgodę na otrzymywanie komunikacji marketingowej [SMS/E-mail/Telefon] również po rozwiązaniu umowy.
To jeszcze nie wszystko, jeśli zgodzisz się na otrzymywanie komunikacji marketingowej, możesz otrzymać rabat na swoim rachunku. Jeśli wybierzesz ofertę z Internetem od UPC, miesięcznie oszczędzisz 5,01 zł.

Zgoda na otrzymywanie zawiadomień lub potwierdzeń zmian umowy drogą elektroniczną

To zgoda na otrzymywanie zmian warunków Umowy Abonenckiej, Regulaminu lub Cennika oraz informacji o zmianie nazwy, adresu lub siedziby UPC na Twój e-mail.
Podobnie jak w przypadku e-rachunku, o zmianach dowiadujesz się od razu. Nie otrzymujesz od nas dokumentów w formie papierowej, dzięki temu oszczędzasz miejsce na przechowywanie.

Zgoda na umieszczenie danych osobowych w spisie abonentów, także innych operatorów

Jest to zgoda na umieszczenie i przetwarzanie Twoich danych osobowych (tzn. imion i nazwiska, numeru telefonu oraz nazwy miejscowości i ulicy) w publicznie dostępnym spisie abonentów UPC. Taki spis wydawany jest w formie książkowej i elektronicznej, a także w telefonicznej informacji o numerach.

Dodatkowo możesz wyrazić też zgodę na udostępnienie i przetwarzanie Twoich danych osobowych (imion i nazwiska, numeru telefonu, nazwy miejscowości i ulicy) innym firmom telekomunikacyjnym w celu umieszczenia w spisie abonentów lub świadczenia usługi informacji o numerach.

Jak wyrazić lub cofnąć zgodę w Moim UPC?

To bardzo proste:

  • Zaloguj się do serwisu Moje UPC, 
  • Znajdź zakładkę ‘Profil’, 
  • Wejdź do sekcji ‘Zgody abonenta’. 

 

Zobaczysz listę dostępnych zgód. Teraz możesz wyrazić lub wycofać zgodę.

Data publikacji: 16.11.2021

Sprawdź pozostałe artykuły