TELEWIZJA W DOMOWYM BIURZE

 
 

Telewizja

Standardy i jakość kanałów oferowana przez telewizję cyfrową UPC Biznes z każdym rokiem zyskuje coraz większe grono zwolenników. Poznaj szczegóły naszych usług i dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Kanały TV

Szeroki wybór kanałów filmowych i tematycznych od lat zyskuje uznanie wielu naszych Klientów. Nie czekaj z podjęciem decyzji i już od dzisiaj ciesz się dostępem do kanałów z naszej oferty! Poznaj bogactwo telewizji cyfowej UPC Biznes!

 
 
kanały Premium

Kanały Premium

Jeszcze więcej filmów i seriali, jeszcze więcej sportu! Po prostu - jeszcze więcej prawdziwych emocji dzięki kanałom Premium! Nie czekaj i sprawdź szczegóły oferty w tym zakresie! Dołącz do grona wielu naszych zadowolonych Klientów!

TV w Twoim lokalu

Prowadzisz restaurację, kawiarnię albo pub? Chcesz zapewnić Klientom rozrywkę, gdy czekają w poczekalni lub na recepcji?

Pakiet Biznes TV to 30 kanałów z prawami do publicznego odtwarzania oraz pakiet kanałów, z których możesz korzystać prywatnie.

UPC TV Go

Komputer, smartfon bądź tablet – sam zdecyduj na jakim urządzeniu będziesz oglądać swoje ulubione programy! Przekonaj się, jaką swobodę gwarantuje Ci nasza oferta!

Multiroom

Korzystanie z telewizji cyfrowej UPC jednocześnie nawet na trzech odbiornikach w firmie? Teraz to możliwe! Oferta Multiroom gwarantuje Ci swobodę i komfort, które pozwolą Ci jeszcze bardziej się zrelaksować. Oglądanie telewizji jeszcze nigdy nie było tak wygodne!

Replay TV

Jeżeli nie zdążyłeś obejrzeć odcinka swojego ulubionego serialu albo ważnego wydarzenia sportowego, teraz to nie stanowi problemu! Mamy dla Ciebie specjalną usługę Replay TV, która bez nagrywania i bez zmartwień pozwoli Ci wrócić do programów, których nie mogłeś obejrzeć w regularnym czasie ich emisji! Replay TV gwarantuje Ci dostępność materiałów telewizyjnych nawet 7 dni po emisji! 

UPC NA ŻĄDANIE

Oglądaj nowości kinowe na swoim telewizorze bez wychodzenia z domu! Skorzystaj z wypożyczalni filmów UPC NA ŻĄDANIE i ciesz się bazą ponad 700 produkcji w jakości HD. Bądź na bieżąco z najnowszymi ekranizacjami i dołącz do grona naszych zadowolonych kinomaniaków!