TELEWIZJA DLA TWOICH KLIENTÓW

 
 

Pakiety Biznes TV

Zadbaj o legalną rozrywkę swoich Klientów i przyciągnij nowych, dzięki najlepszym kanałom telewizyjnym. Poznaj pakiety Biznes TV i Biznes TV + Eleven Sports już od 50 zł!

kibice sportowi w lokalu gastronomicznym

Dla kogo pakiet Biznes TV?

Prowadzisz restaurację, kawiarnię albo pub? A może chcesz wypełnić rozrywką czas swoich Klientów, podczas gdy oni czekają w poczekalni, na recepcji lub w salonie usługowym?

Zapewnij swoim gościom telewizyjne emocje dzięki pakietom Biznes TV i Biznes TV + Eleven Sports z prawami do publicznego odtwarzania. Spraw, aby wspomnienia z wizyty w Twojej firmie kojarzyły się z rozrywką, a nie z nudą!

Kanały TV

Pakiet Biznes TV to 30 kanałów gwarantowanych z prawami do publicznego udostępniania oraz pakiet kanałów, z których możesz korzystać prywatnie.

Zadbaj o szerokie grono swoich Klientów. Zapewniamy sportowe emocje, muzyczne hity oraz rozrywkę dla najmłodszych. 

Dopasuj pakiet do swoich potrzeb i wybierz jedną z dwóch ofert: 

 
 

Kanały ELEVEN SPORTS

Wybierz pakiet Biznes TV + Eleven Sports i zapewnij swoim Klientom wydarzenia sportowe relacjonowane na żywo w jakości HD.

Mecze najlepszych piłkarskich lig świata: hiszpańskiej LaLiga Santander, niemieckiej Bundesligi, włoskiej Serie A TIM, prestiżowe wyścigi Formula 1™ czy żużlowe wyścigi polskiej Nice 1. Ligi Żużlowej.

ikona zadzwoń do nas

Pakiet Biznes TV już od 50 zł!
Masz pytania związane z ofertą, zadzwoń:

817 817 817

Legalne udostępnianie telewizji w lokalu usługowym - najważniejsze informacje

Opłaty na rzecz dostawców treści

Udostępnianie każdego kanału TV w lokalu usługowym wymaga wcześniejszej zgody jego nadawcy. Obowiązki związane z zawieraniem umów z dostawcami i uzyskaniem licencji wymagają poświęcenia mnóstwa czasu. Dlatego, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu i relacjach z dostawcami treści, zawarliśmy z nimi umowy umożliwiające oferowanie w lokalach usługowych pakietu Pakiet Biznes TV, który zawiera już licencję od nadawców na publiczne odtwarzanie ich treści.

Opłaty za abonament RTV

Wszystkie odbiorniki RTV znajdujące się w lokalu muszą być zgłoszone. Można tego dokonać w placówkach Poczty Polskiej, ale również na stronie internetowej. Zgodnie z ustawą posiadacz sprawnego odbiornika radiofonicznego i telewizyjnego musi go zarejestrować w terminie 14 dni od jego nabycia i później opłacać abonament. Z konieczności jego płacenia nie zwalnia fakt ponoszenia opłat abonamentowych za usługę telewizji.

Opłaty za ZAiKS, STOART i SAWP oraz ZPAV

Udostępnianie telewizji lub radia w lokalu usługowym będzie wiązać się również z koniecznością odprowadzania opłat na rzecz organizacji zbiorowego zarządzania prawami. Co istotne – takich organizacji jest więcej niż jedna. Należą do nich ZAiKS, który pobiera opłaty z tytułu ochrony praw autorów, ale również chroniące wykonawców STOART i SAWP oraz ZPAV, chroniące prawa producentów fonogramów. W przypadku, gdy właściciel lokalu nie uiści tych płatności, organizacje mogą ich dochodzić. Zakup oferty UPC Biznes nie zwalania z obowiązku ich uiszczania.

 

Publiczne udostępnianie kanałów TV lub odtwarzanie muzyki bez zawarcia stosownych umów licencyjnych, jest naruszeniem ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Oznacza to, że podmioty które nielegalnie reemitują kanały TV muszą liczyć się z konsekwencjami natury prawnej - zarówno cywilnymi (obowiązek zapłaty odszkodowania do wysokości dwukrotności strat poniesionych przez nadawcę), jak również karnymi, do kary pozbawienia wolności włącznie.

 

Regulowanie opłat za Pakiet Biznes TV nie zwalnia z obowiązku zapłaty wynagrodzeń na rzecz organizacji zarządzających prawami autorskimi stosownie do przepisów dotyczących praw autorskich i praw pokrewnych zgodnie z obowiązującym prawem; zapłaty abonamentu RTV, a także pozyskania i opłacenia dodatkowych licencji, jeżeli takowe są wymagane w przypadku wydarzeń specjalnych.