Pakiet Telewizyjny Filmowy

Pakiet TV FilmBox

10,00zł netto/miesięcznie

 
 

Promocja!

Pakiet FilmBox tylko za 10 zł netto miesięcznie

Warunki promocji:
 

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów pakietu FilmBox

Okres trwania umowy wynosi 24 miesięcy

Aktywacja 24,31

 

Co otrzymujesz?

Sprawdź co otrzymasz wybierając pakiet FilmBox:  

FilmBox Action

FilmBox Action to kanał filmowy adresowany do miłośników kina akcji. Prezentuje repertuar z dużą dawką adrenaliny – od kryminałów i filmów sensacyjnych, przez westerny i obrazy katastroficzne, aż po thrillery i horrory. W ciągu dnia ramówkę wypełniają propozycje adresowane do młodszych odbiorców, wieczory natomiast zarezerwowane są dla dorosłego widza. Poza filmami fabularnymi w ofercie kanału znajdują się również seriale.

 
 
 
 

FilmBox Arthouse HD

FilmBox Arthouse to kanał telewizyjny prezentujący filmy fabularne, dokumentalne oraz krótkometrażowe autorstwa niezależnych filmowców z całego świata. W repertuarze znajdują się produkcje z klasyki filmu, kina autorskiego, dzieła spoza głównego nurtu kina, filmy debiutujących reżyserów, produkcje eksperymentalne i offowe. FilmBox Arthouse umożliwia widzom poznanie filmów prezentowanych na festiwalach filmowych.

 
 
 
 

FilmBox Premium HD

FilmBox Premium HD to wysmakowana oferta wielokrotnie nagradzanych obrazów filmowych – uczta dla kinomana. Zdobywcy nagród, świetni aktorzy, głośne obrazy hollywoodzkie i uznane kino europejskie. Jest to kanał emitowany bez reklam, 24 godziny na dobę.

 
 
 
 

FilmBox Family

FilmBox Family to klasyka rozrywki dla całej rodziny. Prezentuje filmy, które spodobają się zarówno najmłodszym widzom, jak i dorosłym. W ofercie kanału znajdują się produkcje dla dzieci i młodzieży, kreskówki, komedie oraz seriale i filmy familijne. Wspólna rodzinna zabawa gwarantowana! Kanał emitowany bez reklam, 24 godziny na dobę.

 
 
 
 

FilmBox Extra HD

FilmBox Extra HD oferuje znakomite filmy i seriale w wysokiej jakości obrazu. Jest to kanał, który pozwala poczuć klimat prawdziwego, wielkoekranowego kina. Adresowany do szczególnie wymagających miłośników kina, dla których jakość obrazu i dźwięku jest tak samo ważna, jak dobry film. Kanał emitowany bez reklam, 24 godziny na dobę.

 
 
 
 

Kino TV

Kino TV HD to kanał filmowy prezentujący hity filmowe i seriale. W bogatej ofercie programowej można znaleźć m.in. kino akcji, dramaty, komedie, kino przygodowe, a także popularne seriale i miniseriale.

 
 
 
 

Poznaj FilmBox ON DEMAND

FilmBox ON DEMAND

FILMBOX ON DEMAND to dostęp przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu do bazy najlepszych filmów prezentowanych przez FilmBox.

 
 
 
 

Premiery filmowe w pakiecie FilmBox

Pakiet FilmBox 10 zł/netto miesięcznie

10zł netto/mies.

6 kanałów FilmBox to filmowa uczta dla całej rodziny! Od teraz każdy znajdzie coś dla siebie – wspólnie bawcie się przy komediach, wzruszajcie przy dramatach i kibicujcie bohaterom kina akcji

 
 
 
 

Wolisz zamówić telefonicznie?

Zadzwoń: 817 817 817