Cinemax

Najlepsze kino gatunkowe

Cinemax to kanał oferujący najlepsze amerykańskie i międzynarodowe filmy z głównego nurtu kina, a także seriale, w tym oryginalne produkcje Cinemax. Są to ekscytujące i wciągające produkcje gatunkowe - filmy akcji, przygodowe, kryminalne, horrory, komedie, także filmy historyczne, fantasy oraz science-fiction.

Zakładnik z Wall Street

Lee Gates (George Clooney), zwany „guru Wall Street", prowadzi popularny telewizyjny show, w którym doradza ludziom, jak i w co inwestować pieniądze. Producentką programu jest Patty Fenn (Julia Roberts). Pewnego dnia do studia nadawanego na żywo programu wpada niespodziewanie Kyle Budwell (Jack O'Connell), który za sprawą wskazówek Lee stracił dorobek całego życia.

Psy Mafii

Irina Vlaslov (Kate Winslet) jest inteligentną i bezwzględną szefową rosyjskiej mafii. Zarządzana przez nią organizacja przestępcza, w skład której wchodzą skorumpowani policjanci i byli żołnierze sił specjalnych, szykuje się do dokonania wielkiego skoku. Żeby odwrócić uwagę policji od swoich działań, gangsterzy planują zamach na życie jednego z funkcjonariuszy (Casey Affleck).

San Andreas

Wciągające bez reszty kino katastroficzne. Na skutek przesunięcia uskoku San Andreas w Kalifornii r zostaje dotknięty trzęsieniem ziemi o sile 9 stopni w skali Richtera. Doświadczony pilot helikoptera ratunkowego (Dwayne Johnson) razem ze swoją żoną próbują za wszelką cenę dostać się z Los Angeles do San Francisco, aby uratować przed śmiercią swoją córkę.

Pele: Narodziny Legendy

Porywająca opowieść o trudnym dzieciństwie jednej z największych gwiazd w historii futbolu – Pelé. Obraz braci Zimbalist mówi o niezwykłym talencie, determinacji, samozaparciu i ciężkiej pracy, dzięki którym Pelé udało się odnieść sukces. Autorem znakomitych zdjęć jest nominowany do Oscara Matthew Libatique (Requiem dla snu, Czarny łabędź).

Mad Max: Na drodze gniewu

George Miller, twórca legendarnej trylogii Mad Max z Melem Gibsonem w roli głównej, powraca. Prześladowany przez demony przeszłości Max Rockatansky (Tom Hardy) wierzy, że najlepszym sposobem na przeżycie jest samotna wędrówka. Pewnego dnia jednak mężczyzna zostaje wciągnięty do grupy uciekinierek z Cytadeli, które ściga mściwy tyran Wieczny Joe (Hugh Keays-Byrne).

Sausage Party

Frank, tytułowa parówka wraz z innymi przyjaciółmi z supermarketu odbywa wielką podróż przez sklep. Bohaterami filmu są uosobione produkty sklepowe, które z przerażeniem odkrywają, co czeka je po tym, jak zostaną zakupione. Jeśli nie chcą zostać pokrojone, ugotowane i pożarte, muszą działać w grupie. Scenariusz filmu napisany został m.in. przez Setha Rogena.

Cinemax

Wysmakowana selekcja kina festiwalowego

Cinemax2 to wysmakowana selekcja kina niezależnego oraz klasyki kina. Znajdują się tam starannie wybrane, cenione przez krytyków i nagradzane na festiwalach filmowych, najlepsze europejskie filmy, a także produkcje z pozostałych kontynentów. Widzowie znajdą tam również kultowe seriale z całego świata.

Kamper

Kamper to nszczera i bezkompromisowa komedia o współczesnych trzydziestolatkach. Debiut Łukasza Grzegorzka opowiada o miłości, lęku przed dorosłością i nagłym traceniu gruntu pod nogami. Światowa premiera filmu odbyła się podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Karlowych Warach. Film znalazł się również w Konkursie Głównym Festiwalu Filmowego w Gdyni.

Baby Bump

Mickey House ma jedenaście lat i przestaje być już dzieckiem. Chłopak z trudem odnajduje się wśród rówieśników. Zachwycające świeżością awangardowe dzieło jest pełnometrażowym debiutem reżyserskim Kuby Czekaja. Produkcja otrzymała wyróżnienie specjalne na festiwalu w Gdyni oraz przyznawaną na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji Nagrodę Queer Lion.

Uczeń

Wieniamin przeżywa kryzys egzystencjalny. Jest przekonany, że światem rządzą złe moce. Z czasem zachodzi w nim ogromna przemiana. Wcześniej bardzo nieśmiały, zaczyna coraz pewniej wypowiadać swoje opinie, stanowiąc coraz większe wyzwanie dla otoczenia. Otrzymała nagrodę specjalną na MFF w Cannes, Grand Prix festiwalu Sputnik oraz Europejską Nagrodę Filmową.

Wieczność

Przeniesiona na duży ekran powieść Alice Ferney – rozgrywającą się na przestrzeni stu lat saga o losach trzech pokoleń kobiet z tej samej rodziny. Pełen wysublimowanych kadrów, ciepły i poetycki obraz przykuwa uwagę doborową obsadą, w której znalazły się takie znakomitości jak Audrey Tautou, Iréne Jacob, nominowana do Oscara Bérénice Bejo czy Mélanie Laurent.

Cinemax HD

Cinemax

Cinemax HD - prawdziwa gratka dla prawdziwych kinomanów. W Cinemax HD znajdziesz zarówno dużo kasowych jak i alternatywnych produkcji filmowych w jakości HD.

Cinemax2

Cinemax 2 HD - film za filmem, brak reklam oraz codzienne, zróżnicowane wieczory tematyczne. Poznaj kino otwarte dla Ciebie przez 18 godzin na dobę w tygodniu i 24 godziny na dobę w weekendy a to wszystko w doskonałej jakości HD.

Pamiętaj, że kanały Premium możesz zamówić w łatwy sposób również za pomocą dekodera Telewizji Cyfrowej UPC, na kanale 15.