Wybierz pakiet

Miesięcznie 42 zł netto
Aktywacja 24,31 zł
Okres zobowiązania 12 miesięcy
Miesięcznie 65 zł netto
Aktywacja 24,31 zł
Okres zobowiązania 12 miesięcy

Oferta CANAL+ to 8 kanałów premium, nieprzerywanych reklamami.

odkryj Canal+
Zamawiasz za 15 minut oglądasz

Wybierz pakiet

Miesięcznie 42 zł
Aktywacja 24,31 zł
Okres zobowiązania 12 miesięcy
Miesięcznie 59,90 zł
Aktywacja 29,90 zł
Okres zobowiązania 12 miesięcy

Oferta CANAL+ to 8  kanałów premium, nieprzerywanych reklamami.

odkryj Canal+

CZAS MROKU

Pierwsze dni II wojny światowej. Nowo wybrany premier Wielkiej Brytanii, Winston Churchill (nominowany od Oscara Gary Oldman) musi dokonać ostatecznej decyzji: negocjować z Hitlerem czy wezwać Brytyjczyków do walki.

Sobota 10 listopada godz. 21:00

DONBAS

Siergiej Łoźnica w pełnym groteski stylu, zabiera widza w podróż przez kolejne kręgi piekła wojny hybrydowej we wschodniej Ukrainie. Noworosja - państwo-widmo, rządzone przez watażków, istniejące tylko dzięki wsparciu mitycznej matki - Rosji. Tu propaganda uchodzi za prawdę, wojna za pokój, a nienawiść deklarowana jest jako miłość. "Donbas" to opowieść o współczesnym człowieczeństwie i cywilizacji w dobie post-prawdy i fake-newsów, o każdym z nas.

Poniedziałek 26 listopada godz. 21:00

POMIĘDZY SŁOWAMI

Pewnego poranka Michael, 28-letni prawnik z Berlina, przestaje mówić po niemiecku i staje się Polakiem – Michałem. W jego życiu zachodzą zmiany, gdy spotyka się ze swoim nigdy nie widzianym ojcem – Stanisławem, który jest ostatnią więzią łączącą Michaela z Polską – krajem, z którym świadomie zerwał kontakt.

Piątek 2 listopada godz. 21:00

FERNANDO

Fernando jest młodym byczkiem niepodobnym do innych - zamiast walczyć, woli bowiem leżeć pod drzewem i wąchać kwiatki. Pewnego dnia pięciu mężczyzn poszukuje najwaleczniejszego i najodważniejszego byka, który weźmie udział w walkach w Madrycie. Za sprawą pomyłki ich wybór pada na Fernanda, który musi stawić czoła losowi...

Sobota 10 listopada godz. 19:00

PIŁA: DZIEDZICTWO

Miasto paraliżuje strach, gdy policja odkrywa kolejne zmasakrowane zwłoki. Media rozdmuchują teorię o seryjnym mordercy, ale detektywom nie udaje się ustalić żadnego wspólnego mianownika, który łączyłby wszystkie zabójstwa. Aż do dnia, gdy na jaw wyjdzie jeden makabryczny szczegół, który rzuci podejrzenie na dobrze znanego policji mordercę Johna Kramera.

Piątek 16 listopada godz. 21:00

TWARZ

Dwudziestokilkuletni Jacek mieszka z rodziną na południu Polski. Wesoły, pozytywnie nastawiony do świata, planuje wspólną przyszłość ze swoją niedawno poznaną dziewczyną – Dagmarą. Wszystko zmienia nieszczęśliwy wypadek, po którym konieczne jest przeprowadzenie przeszczepu twarzy. Fabułę filmu zainspirowały prawdziwe wydarzenia.

Sobota 17 listopada godz. 21:00

Listy do M. 3

"Listy do M. 3" opowiadają historię kilku osób, którym w jeden, magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonują się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.

Sobota 24 listopada godz. 21:00

WRC Rajd Australii

Rajdowe Mistrzostwa Świata to prawdziwa gratka dla fanów sportów motoryzacyjnych. Zobacz zmagania najlepszych rajdowców na drogach Australii.

15 - 18 listopada

PIERWSZE DAMY PRL

Życie pierwszych dam PRL - żony I sekretarzy, premierów i ministrów. Stanisława Gierek, Maria Teresa Kiszczak, Nina Andrycz i inne, znane i pozostające w cieniu mężów. Wokół ich życia przez lata narosło wiele mitów. Które z nich były jednak prawdą, a które jedynie plotką? Jakim naciskom były poddawane przez władzę? Czy i jakie korzyści czerpały ze swojego statusu? Czy miały wpływ na decyzje polityczne swoich mężów? Spróbujemy odpowiedzieć na te pytania.

Od piątku 9 listopada godz. 21.00

Decydujesz,
kiedy oglądasz


CANAL+ NA ŻYCZENIE to usługa, która bazuje na bibliotece filmów, seriali i programów emitowanych na antenie CANAL+. Twoje ulubione programy i filmy dostępne są natychmiast, bez czekania i bez reklam, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – kiedy tylko chcesz!

Kanały

 • canal plus

  CANAL + to największe hity filmowe i serialowe prezentowane w telewizji po raz pierwszy, nieprzerywane reklamami. Kino prosto z Hollywood, najnowsze polskie hity, filmy fabularne i animowane. Najwięksi reżyserzy i aktorzy. Autorskie programy, relacje na żywo z największych wydarzeń w świecie filmu oraz największe wydarzenia sportowe. Dostępny w pakiecie CANAL+ SELECT i CANAL+ PRESTIGE.

 • canal plus one

  CANAL+ 1. Specjalny kanał telewizyjny dla spóźnialskich. Z myślą o nich każda z emisji CANAL+ na CANAL+1 rozpocznie się godzinę później. Dzięki temu zawsze zdążysz na ulubiony film, mecz lub serial, a to wszystko nieprzerywane reklamami. Dostępny w pakiecie CANAL+ SELECT i CANAL+ PRESTIGE.

 • canal plus film

  CANAL + FILM to ciekawe, nagradzane tytuły filmowe prosto z Hollywood. Najnowsze filmy polskie. Wydarzenia specjalne. Największe gwiazdy filmowe i największe wytwórnie. Filmy komercyjne i kino niezależne. Filmy nieprzerywane reklamami.

 • canal plus seriale

  To kanał premium będący zupełnie nową odsłoną propozycji CANAL+. Jego oferta programowa skoncentrowana jest głównie na serialach, które możesz tutaj oglądać każdego wieczoru. Najnowsze seriale bijące rekordy popularności na całym świecie, to specjalność tego kanału. Dostępny tylko w pakiecie CANAL+ PRESTIGE.

 • canal plus family

  CANAL + FAMILY to kanał premium obejmujący specjalne pasma dla całej rodziny. To bogata oferta najnowszych filmów i seriali familijnych nieprzerywanych reklamami. Dostępny w pakiecie CANAL+ SELECT i CANAL+ PRESTIGE.

 • canal plus discovery

  Dokumentalny kanał premium bez reklam. Prezentujący premierowe programy wyprodukowane specjalnie dla CANAL+ DISCOVERY, których nie zobaczysz nigdzie indziej. Opowiadamy o wyjątkowych ludziach, ich pasjach i osiągnięciach. Kanał stworzony dla ludzi odważnych, poszukujących wciąż nowych wrażeń i inspiracji. Dostępny tylko w pakiecie CANAL+ PRESTIGE.

 • canal plus sport

  CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT2 to dwa sportowe kanały premium. Znajdziesz tu wielkie futbolowe spektakle: mecze UEFA Champions League (wszystkie mecze UCL wyłącznie w kanałach i serwisach nc+), Premier League, LOTTO Ekstraklasy, UEFA Europa League, oraz hiszpański Puchar Króla. Dostępny w pakiecie CANAL+ SELECT i CANAL+ PRESTIGE

 • canal plus sport 2

  CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT2 to dwa sportowe kanały premium. Znajdziesz tu wielkie futbolowe spektakle: mecze UEFA Champions League (wszystkie mecze UCL wyłącznie w kanałach i serwisach nc+), Premier League, LOTTO Ekstraklasy, UEFA Europa League, oraz hiszpański Puchar Króla. Dostępny w pakiecie CANAL+ SELECT i CANAL+ PRESTIGE

Dodatkowo

Nie zdążyłeś obejrzeć hitu na CANAL+? Masz ochotę obejrzeć go w środku nocy lub innego dnia? Żaden problem. Abonenci CANAL+ w ramach swoich pakietów mają dostęp do bogatej oferty filmów na żądanie. CANAL+ na życzenie to ogromny wybór premier filmowych, wybranych odcinków seriali oraz innych programów.

Wolisz zamówić telefonicznie?

Zadzwoń: 817 817 817


Regulamin promocji