Wybierz pakiet

Miesięcznie 42 zł netto
Aktywacja 24,31 zł
Okres zobowiązania 12 miesięcy
Miesięcznie 65 zł netto
Aktywacja 24,31 zł
Okres zobowiązania 12 miesięcy

Oferta CANAL+ to 8 kanałów premium, nieprzerywanych reklamami.

odkryj Canal+
Zamawiasz za 15 minut oglądasz

Wybierz pakiet

Miesięcznie 42 zł
Aktywacja 24,31 zł
Okres zobowiązania 12 miesięcy
Miesięcznie 59,90 zł
Aktywacja 29,90 zł
Okres zobowiązania 12 miesięcy

Oferta CANAL+ to 8  kanałów premium, nieprzerywanych reklamami.

odkryj Canal+

NIELEGALNI

Serial szpiegowski na podstawie misternie skonstruowanych szpiegowskich powieści Vincenta V. Severskiego. Fabuła została osadzona we współczesnych realiach polskich służb specjalnych. Spektakularne misje polskich oficerów wywiadu – akcja toczy się w Warszawie, Sztokholmie, Stambule i Mińsku – splatają się z politycznymi ambicjami i osobistymi porachunkami w pełen napięcia i zwrotów akcji serial.

Niedziela, 21 października, godz. 21.30

PAPIEŻ. NAJPOTĘŻNIEJSZE NARZĘDZIE KOŚCIOŁA

W jaki sposób pierwszy papież zyskał władzę wśród wyznawców Chrystusa? Program opowie historię korupcji wewnątrz Kościoła i degeneracji jego struktur w przeddzień wielkiego rozłamu i wyjawi nowe, zaskakujące fakty na temat zdemoralizowanego domu Borgiów przez dekady rządzącego Watykanem.

Poniedziałki od 1 października godz. 21:00

MR. MERCEDES. SEZON 2

Kontynuacja serialu opartego na powieści Stephena Kinga. Akcja serialu koncentruje się na zabawie w kotka i myszkę zgorzkniałego Billa Hodgesa (w tej roli Brendan Gleeson) i sfrustrowanego Brady'ego Hartsfielda (Harry Treadaway).

Czwartki od 18 października, godz. 21:00

POMIĘDZY NAMI GÓRY

Dwoje obcych sobie ludzi, którzy wychodzą cało z tragicznej katastrofy lotniczej, uwięzionych zostaje w niedostępnych, skutych lodem górach. Kiedy uświadamiają sobie, że spodziewana pomoc nie nadejdzie, zmuszeni są wyruszyć w kilkusetkilometrową podróż przez dziką okolicę.

Piątek 5 października godz. 21:00

POTWORNA RODZINKA

Fay Sielska jest zwyczajną, nieco zbuntowaną nastolatką. Jej młodszy brat Max ma na pieńku ze szkolnymi łobuzami. Rodzice natomiast są tak zapracowani, że ledwie znajdują czas na życie rodzinne. Pewnego dnia Fay zabiera wszystkich Sielskich na bal przebierańców. Sama przebiera się za mumię, jej brat za wilkołaka, mama za wampirzycę, a tata za samego Frankensteina.

Niedziela 14 października godz. 12:50

Pitbull. Ostatni pies

Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany obecnie Quantico.

Sobota 4 sierpnia godz. 21:00

PITCH PERFECT 3

Teraz, kiedy opuściły już mury college'u i dopadły je problemy dorosłości, trzeba czegoś więcej, by wróciły… Po sukcesie podczas Mistrzostw Świata dziewczyny z The Barden Bellas odkrywają, że niełatwo będzie żyć z muzyki. Co więcej, każda z nich idzie w swoją stronę. Kiedy jednak otrzymują szansę na ponowne połączenie sił podczas międzynarodowego

Sobota 27 października godz. 21:00

LA LIGA
SANTANDER

Piłkarskie emocje z najwyższej półki powracają. Pierwsze w tym sezonie El Clasico już w październiku!

28.10 FC Barcelona - Real Madryt

STULATKOWIE ZA KÓŁKIEM

Zabawny, wzruszający i pouczający serial dokumentalny o brytyjskich kierowcach w wieku 100+. Autostrady, korki i niespodziewane zdarzenia drogowe oczami dziarskich stulatków, dla których samochód to synonim wolności. Większość bohaterów serialu prowadziła samochód zanim wprowadzono testy na prawo jazdy. Teraz staruszkowie żartują, że lepiej prowadzą auto niż chodzą. Czy mimo zaawansowanego wieku nadal są sprawnymi kierowcami, czy może stwarzają zagrożenie?

Poniedziałki od 13 sierpnia godz. 20:30

Decydujesz,
kiedy oglądasz


CANAL+ NA ŻYCZENIE to usługa, która bazuje na bibliotece filmów, seriali i programów emitowanych na antenie CANAL+. Twoje ulubione programy i filmy dostępne są natychmiast, bez czekania i bez reklam, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – kiedy tylko chcesz!

Kanały

 • canal plus

  CANAL + to największe hity filmowe i serialowe prezentowane w telewizji po raz pierwszy, nieprzerywane reklamami. Kino prosto z Hollywood, najnowsze polskie hity, filmy fabularne i animowane. Najwięksi reżyserzy i aktorzy. Autorskie programy, relacje na żywo z największych wydarzeń w świecie filmu oraz największe wydarzenia sportowe. Dostępny w pakiecie CANAL+ SELECT i CANAL+ PRESTIGE.

 • canal plus one

  CANAL+ 1. Specjalny kanał telewizyjny dla spóźnialskich. Z myślą o nich każda z emisji CANAL+ na CANAL+1 rozpocznie się godzinę później. Dzięki temu zawsze zdążysz na ulubiony film, mecz lub serial, a to wszystko nieprzerywane reklamami. Dostępny w pakiecie CANAL+ SELECT i CANAL+ PRESTIGE.

 • canal plus film

  CANAL + FILM to ciekawe, nagradzane tytuły filmowe prosto z Hollywood. Najnowsze filmy polskie. Wydarzenia specjalne. Największe gwiazdy filmowe i największe wytwórnie. Filmy komercyjne i kino niezależne. Filmy nieprzerywane reklamami.

 • canal plus seriale

  To kanał premium będący zupełnie nową odsłoną propozycji CANAL+. Jego oferta programowa skoncentrowana jest głównie na serialach, które możesz tutaj oglądać każdego wieczoru. Najnowsze seriale bijące rekordy popularności na całym świecie, to specjalność tego kanału. Dostępny tylko w pakiecie CANAL+ PRESTIGE.

 • canal plus family

  CANAL + FAMILY to kanał premium obejmujący specjalne pasma dla całej rodziny. To bogata oferta najnowszych filmów i seriali familijnych nieprzerywanych reklamami. Dostępny w pakiecie CANAL+ SELECT i CANAL+ PRESTIGE.

 • canal plus discovery

  Dokumentalny kanał premium bez reklam. Prezentujący premierowe programy wyprodukowane specjalnie dla CANAL+ DISCOVERY, których nie zobaczysz nigdzie indziej. Opowiadamy o wyjątkowych ludziach, ich pasjach i osiągnięciach. Kanał stworzony dla ludzi odważnych, poszukujących wciąż nowych wrażeń i inspiracji. Dostępny tylko w pakiecie CANAL+ PRESTIGE.

 • canal plus sport

  CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT2 to dwa sportowe kanały premium. Znajdziesz tu wielkie futbolowe spektakle: mecze UEFA Champions League (wszystkie mecze UCL wyłącznie w kanałach i serwisach nc+), Premier League, LOTTO Ekstraklasy, UEFA Europa League, oraz hiszpański Puchar Króla. Dostępny w pakiecie CANAL+ SELECT i CANAL+ PRESTIGE

 • canal plus sport 2

  CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT2 to dwa sportowe kanały premium. Znajdziesz tu wielkie futbolowe spektakle: mecze UEFA Champions League (wszystkie mecze UCL wyłącznie w kanałach i serwisach nc+), Premier League, LOTTO Ekstraklasy, UEFA Europa League, oraz hiszpański Puchar Króla. Dostępny w pakiecie CANAL+ SELECT i CANAL+ PRESTIGE

Dodatkowo

Nie zdążyłeś obejrzeć hitu na CANAL+? Masz ochotę obejrzeć go w środku nocy lub innego dnia? Żaden problem. Abonenci CANAL+ w ramach swoich pakietów mają dostęp do bogatej oferty filmów na żądanie. CANAL+ na życzenie to ogromny wybór premier filmowych, wybranych odcinków seriali oraz innych programów.

Wolisz zamówić telefonicznie?

Zadzwoń: 817 817 817


Regulamin promocji