Kanały premium

Najlepsza rozrywka
dopasowana do Twoich potrzeb

 
 
Aplikacja HBO Go

Polsat Sport Premium

Liga Mistrzów UEFA - na dwóch kanałach Polsat Sport Premium oraz czterech serwisach telewizyjnych premium. Oglądaj wszystkie mecze Ligi Mistrzów na żywo a także wybrane mecze Ligi Europy na żywo bez bloków reklamowych!

HBO

Oddaj się chwili wytchnienia od pracy i wypoczywaj z dostępem do 3 kanałów filmowych HBO GO i HBO OD. Śledź nowości światowej kinematografii i ciesz się z dostępu do największych i najbardziej nagradzanych produkcji!

 
 

CANAL+

Sport na żywo, serialowe emocje i największe światowe produkcje na wyciągnięcie ręki. Poszerzaj swoje zainteresowania dzięki wartościowym programom i spędzaj czas produktywnie z rodziną bądź pracownikami!

 
 

MEGA SPORT

Nic tak nie relaksuje jak sport na światowym poziomie po godzinach! Przetestuj nową jakość kanałów sportowych ELEVEN SPORTS! Największe sportowe eventy w zasięgu pilota!

 
 

Cinemax

Kino to Twoja pasja? Albo lubisz spędzać czas z najbliższymi przy dobrym filmie w tle? Teraz to bez znaczenia! W bogatej ofercie polskich i światowych produkcji każdy znajdzie coś dla siebie!

FILMBOX

FilmBox to prawdziwa gratka dla wszystkich, niezależnie od kategorii wiekowej! Kino akcji, dramaty, komedie i mrożące krew w żyłach horrory! Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w swojej kinotece!