Pakiety TV Premium

Najlepsza rozrywka
dopasowana do Twoich potrzeb

 
 
Opowieść Podręcznej w pakiecie HBO w UPC

HBO + HBO MAX

Nowość! HBO Max jest już w UPC! Oglądaj filmowe hity prosto z kina, seriale - nowe i kultowe oraz najlepsze dokumenty i bajki dla całej rodziny w nowej aplikacji oraz na 3 kanałach HBO. 

VIAPLAY

Oglądaj Bundesligę, Ligę Europy UEFA, Ligę Konferencji UEFA, sporty motorowe, koszykówkę, piłkę ręczną i wiele więcej! A do tego znane i lubiane hollywodzkie filmy, seriale oryginalne Viaplay, bajki dla dzieci i nie tylko!

 
 
Plansza Viaplay na ekranie telewizora
Plansza Polsat Sport Premium 1 z logo Champions League

Polsat Sport
Premium

Liga Mistrzów UEFA - na dwóch kanałach Polsat Sport Premium oraz czterech serwisach telewizyjnych premium. Oglądaj wszystkie mecze Ligi Mistrzów na żywo, a także wybrane mecze Ligi Europy na żywo bez bloków reklamowych!

Eleven Sports

Oglądaj piłkarzy LaLiga Santander, Serie A, Ligue 1 Uber Eats, a także PGE Ekstraliga teraz również w jakości 4K!

Plansza Eleven Sports na telewizorze

CANAL+

Sport na żywo, serialowe emocje i największe światowe produkcje na wyciągnięcie ręki. Poszerzaj swoje zainteresowania dzięki wartościowym programom i spędzaj czas produktywnie z rodziną bądź pracownikami!

 
 

FILMKLUB

Pakiet FILMKLUB to najnowsze premiery filmowe i najlepsza jakość obrazu i dźwięku w każdym filmowym gatunku! Filmy w wersji polskiej, nieprzerywane reklamami, bez limitu obejrzeń. W każdy piątek premiery! Już dziś wybierz FILMKLUB i …NAKRĘĆ SIĘ NA KINO 

 
 

Cinemax

Kino to Twoja pasja? Albo lubisz spędzać czas z najbliższymi przy dobrym filmie w tle? Teraz to bez znaczenia! W bogatej ofercie polskich i światowych produkcji każdy znajdzie coś dla siebie!

FILMBOX

FilmBox to prawdziwa gratka dla wszystkich, niezależnie od kategorii wiekowej! Kino akcji, dramaty, komedie i mrożące krew w żyłach horrory! Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w swojej kinotece!