Kanały premium

Najlepsza rozrywka
dopasowana do Twoich potrzeb

 
 

HBO

Oddaj się chwili wytchnienia od pracy i wypoczywaj z dostępem do 3 kanałów filmowych HBO GO i HBO OD. Śledź nowości światowej kinematografii i ciesz się z dostępu do największych i najbardziej nagradzanych produkcji!

 
 

CANAL+

Sport na żywo, serialowe emocje i największe światowe produkcje na wyciągnięcie ręki. Poszerzaj swoje zainteresowania dzięki wartościowym programom i spędzaj czas produktywnie z rodziną bądź pracownikami!

 
 

FILMKLUB

Pakiet FILMKLUB to najnowsze premiery filmowe i najlepsza jakość obrazu i dźwięku w każdym filmowym gatunku! Filmy w wersji polskiej, nieprzerywane reklamami, bez limitu obejrzeń. W każdy piątek premiery! Już dziś wybierz FILMKLUB i …NAKRĘĆ SIĘ NA KINO 

 
 

Cinemax

Kino to Twoja pasja? Albo lubisz spędzać czas z najbliższymi przy dobrym filmie w tle? Teraz to bez znaczenia! W bogatej ofercie polskich i światowych produkcji każdy znajdzie coś dla siebie!

FILMBOX

FilmBox to prawdziwa gratka dla wszystkich, niezależnie od kategorii wiekowej! Kino akcji, dramaty, komedie i mrożące krew w żyłach horrory! Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w swojej kinotece!