Horizon GO

Telewizja na wielu ekranach,
również poza domem!

 
 

W domu, w podróży, czy w biurze ze swoimi współpracownikami - to Ty zdecyduj gdzie i na czym
będziesz oglądać swoje ulubione programy! A dzięki Horizon Go jest w czym wybierać!
Mamy dla Ciebie ponad 130 kanałów, tysiące filmów i seriali, a także materiały NA ŻĄDANIE dostępne w zależności od posiadanego przez Ciebie abonamentu!

Telewizja mobilna teraz w zasięgu ręki

Smartfon, laptop czy tablet - sam zdecyduj, na jakim sprzęcie chcesz oglądać swoje ulubione programy!

 
 

Ulubione kanały - nagraj je!

Usługa zdalnego nagrywania zapewni Ci możliwość zapisania swoich ulubionych programów! Teraz nie musisz obawiać się, że przegapisz swój ulubiony odcinek (usługa dostępna dla wszystkich, którzy posiadają dekoder UPC Mediabox lub dekoder Horizon).

Filmy i seriale na żądanie? Tak!

Dzięki naszym usługom możesz zagwarantować sobie i swoim pracownikom dostęp do bogatej gamy filmów i seriali na żądanie! Wszystko to możesz oglądać w każdym miejscu i o każdej porze!

 
 

Ponad 100 kanałów!

Co byś powiedział na dostęp do ponad 130 kanałów online z programami na żywo, dostępnych za pomocą LAN, wi-fi oraz 3G/4G telefonii komórkowej? Teraz to wszystko jest dostępne dla Ciebie i Twojej firmy dzięki Horizon Go! Ponadto 110 kanałów jest dostępnych również poza domem w ramach sieci internetowej od innych dostawców! Sprawdź nasze możliwości!

Replay TV - sprawdź jej możliwości!

Musiałeś dłużej zostać w pracy, żeby przygotować ważny raport? Nic straconego! Skorzystaj z usługi Replay TV, dzięki której nigdy więcej nie ominiesz swojego ulubionego programu telewizyjnego! Filmy możesz oglądać nawet do 7 dni po ich emisji!

 
 

Kontrola rodzicielska

Masz własną działalność gospodarczą i pracujesz w domu? Dzieciaki wiecznie kręcą się koło Twojego komputera? Kontrola rodzicielska będzie świetnym rozwiązaniem, by mieć pieczę nad treściami, które mogą oglądać dzieci. W łatwy sposób możesz ustawić PIN, blokujący możliwość oglądania wybranych programów. Przetestuj kontrolę rodzicielską!

 
 

Zasady korzystania z usługi

Wszystkie funkcje Horizon Go są dostępne dla posiadaczy usługi Telewizji Cyfrowej Select lub Max z dekoderem Horizon albo dla posiadaczy usługi Telewizji Cyfrowej Select lub Max z dekoderem Mediabox/Kaon, usługi Internetowej od UPC oraz usługi dodatkowej Horizon Go. Aby móc oglądać Telewizję poprzez aplikację lub stronę internetową, należy zalogować się do niej przy pomocy nazwy użytkownika i hasła z serwisu Moje UPC. Opłata za dostęp do usługi zależy od posiadanego pakietu usług UPC. Klienci posiadający tylko Telewizję Cyfrową Select lub Max, bez Internetu albo posiadający Telewizję Cyfrową Select lub Max wraz z Internetem UPC, ale bez usługi dodatkowej Horizon Go mogą korzystać z usługi Horizon Go w ograniczonym zakresie (Zdalnego nagrywania, Obejrzyj w TV, funkcji Polecane czy Podziel się). Dostęp do wymienionych funkcji jest bezpłatny. W każdej chwili można zrezygnować z usługi dzwoniąc pod numer 813 813 813 lub wypełniając formularz. Więcej informacji w znajduje się w regulaminie usługi.

Najczęściej zadawane pytania