PAKIET

BEZPIECZEŃSTWA

dla Firm

 
 
pakiet bezpieczeństwa

Nowy Pakiet Bezpieczeństwa dla Firm od UPC Biznes to 5, 10 lub 25 licencji pozwalających zainstalować oprogramowanie na dowolnych urządzeniach.

Skuteczna ochrona

Z Pakietem Bezpieczeństwa możesz ochronić nie tylko komputery, ale także tablety i telefony komórkowe w swojej firmie przed zagrożeniami płynącymi z sieci. Masz pewność, że dane Twoje i Twoich klientów są odpowiednio zabezpieczone przed nieuprawnionym dostępem. Pakiet Bezpieczeństwa dla Twojego biznesu to wygodny i intuicyjny panel do zarządzania licencjami pozwala samodzielnie i na bieżąco ustalać, które urządzania w danym momencie objęte są kontrolą.

 
 
 
 

Dla komputerów PC

Pakiet Bezpieczeństwa dedykowany komputerom

Antywirus - chroni przed wirusami, robakami internetowymi oraz końmi trojańskimi (tzw. trojanami) pochodzącymi z internetu, płyty CD/DVD lub dowolnego innego nośnika.

Firewall - zabezpiecza Twój komputer przed atakami hakerów dzięki możliwości filtrowania danych wysyłanych i odbieranych przez komputer podłączony do internetu.

Ochrona przed oprogramowaniem szpiegującym - przed nim również jesteśmy w stanie bronić Twoje dane dzięki Pakietowi Bezpieczeństwa UPC! Wykrywa i usuwa oprogramowanie, które może bez Twojej wiedzy przekazywać informacje na temat odwiedzanych przez Ciebie stron lub wykraść numer karty kredytowej.

AntySpam - sprawdza otrzymywane e-maili i rozpoznaje spam, a następnie umieszcza go w oddzielnym folderze. Takie wiadomości nie zaśmiecają Twojej skrzynki, a Ty sam decydujesz, co z nimi później zrobić.

Dla urządzeń mobilnych

Pakiet Bezpieczeństwa UPC w wersji na urządzenia mobilne to:

Bezpieczne przeglądanie stron www oraz ochrona tożsamości w Internecie - przeglądane strony www są sprawdzane pod kątem niebezpiecznego oprogramowania, które może wykraść Twoje dane dostępowe do kont email czy karty kredytowej.

Bezpieczne zakupy i bankowość online pewność, że internetowe płatności czy robienie zakupów przez sieć jest w należyty sposób chronione

Family Rules (Kontrola rodzicielska) - umożliwia kontrolę stron jakie może odwiedzać dziecko oraz aplikacji jakie mogą być zainstalowane na danym urządzeniu. Funkcja Finder umożliwia lokalizację urządzenia. Dodatkowo w ramach Family Rules istnieje możliwość zdalnego usunięcia danych na urządzeniu w przypadku jego kradzieży czy zgubienia

Blokada połączeń i wiadomości SMS/MMS- pozwala określić kto lub do kogo mogą być wykonywane połączenia oraz czy możliwe jest wysyłanie i odbieranie wiadomości SMS/MMS z telefonu.

Dokumenty/Instrukcje

Dokumenty

Instrukcje

Instalacja usługi na urządzeniu
Usuwanie licencji na urządzeniu
Logowanie do panelu użytkownika
Zmiana nazwy urządzenia
 
 
 

NIE CZEKAJ!

ZAMÓW JUŻ DZIŚ!

Zadzwoń: 817 817 817