Poznaj nasz Internet

Internet

Dołącz do grona firm z niezawodnie szybkim, światłowodowym internetem od UPC Biznes.
Korzystaj bezprzewodowo z maksymalnej prędkości bez limitów o każdej porze.

Superszybkie wifi

Szybkie - to cecha wyróżniająca nasze wifi dostępne dla Twojej firmy. Zdecyduj się skorzystać z bezprzewodowego Internetu od UPC Biznes!
Ciesz się wysoką jakością usługi i zadowoleniem Klientów oraz wygodą pracowników!

 
 
 
 

Pakiet Bezpieczeństwa UPC

Nasz pakiet chroni Twój komputer przed wirusami, szpiegowaniem w sieci, spamem oraz atakami hackerów. Na urządzeniu mobilnym umożliwia bezpieczne przeglądanie Internetu, zakupy oraz płatności elektroniczne. Pracuj online bezpiecznie z Pakietem od UPC Biznes!

 
 

Gwarancja SLA

Sprawne łącze internetowe to podstawa działania Twojej firmy i nie możesz pozwolić sobie na przerwy? Jeśli tak to pisemna gwarancja jakości SLA jest rozwiązaniem dla Ciebie! Dzięki niej, skrócisz czas reakcji na Twoje zgłoszenie usunięcia awarii i usunięcia potencjalnej awarii. Już dziś zamów dla swojej firmy dostęp do Internetu z gwarancją jakości od UPC Biznes.

 
 
 
 
 
 

Stały adres IP

Potrzebujesz stałego adresu IP ze względu na dostępy do usług sieciowych, obsługę monitoringu, zarządzanie dostępami czy połączenie dwóch oddziałów firmy? Udostępnimy 1 lub 5 stałych adresów IP do dyspozycji Twojej firmy, a instalacja jest możliwa nawet jutro!

 
 

Poczta Exchange

Zachowasz poufność w biznesie dzięki pełnej kontroli nad komunikacją, blokowaniu poczty kodem PIN czy usuwaniu danych z utraconych urządzeń. Wygodna integracja z MS Outlook, dostęp z dowolnego urządzenia i antywirus to niektóre z zalet. Poznaj pocztę dla biznesu od UPC!