Nasze usługi

 
 

UPC Biznes to usługi tworzone z myślą o kompleksowym zaspokajaniu potrzeb firm, hoteli i instytucji. Stosowane przez nas, nowoczesne i sprawdzone rozwiązania gwarantują naszym Klientom wygodę, niezawodność oraz bezpieczeństwo. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wysokim standardom świadczonych usług, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy poziom niezawodności i jakości we wszystkim co robimy. Wśród usług oferowanych przez UPC Biznes znajdują się:

Rozwiązania internetowe

Najbardziej dostępne usługi internetowe dla biznesu. Najnowsze rozwiązania usprawniają komfort i jakość pracy w firmie. Wysoki poziom bezprzewodowego Internetu i sieć komputerowa dla firm umożliwiąją swobodną komunikację.

 
 
 
 
 
 

Rozwiązania telefoniczne

Oferta telefoniczna dla biznesu to wygodny sposób komunikacji w Twojej firmie. Rozwiązuje techniczny problem łączności wieloodziałowych korporacji. Telefonia dla firm z wykorzystaniem nowoczesnych i sprawdzonych generacji poprawia standardy obsługi Klienta.

 
 

Usługi telewizyjne dla hoteli

Telewizja dla hoteli uwzględnia specyficzne wymagania obiektów hotelowych, apartamentowców i pensjonatów niezależnie od liczby pokojów. Oferujemy rozwiązania bazujące na stacjach czołowych, dekoderach lub modułach CI+. Dostarczamy także odbiorniki TV wraz z montażem. Kanały telewizyjne od UPC Biznes dostępne są w różnych wersjach językowych i zawierają już prawa nadawców w zakresie ich retransmisji w pokojach hotelowych. W ofercie znajdują się:

  • Kanały filmowe
  • Kanały obcojęzyczne
  • Kanały informacyjne
  • Kanały sportowe, w tym również pakiet kanałów ELEVEN SPORTS
  • Kanały popularno-naukowe
  • Kanały premium - HBO, CANAL+, CINEMAX
  • Kanały tematyczne NC+
rozwiń
 
 
 
 
 
 

Usługi telewizyjne dla firm

Telewizja dla firm to kompleksowe rozwiązania bazujące na dekoderach lub modułach CI+ (istnieje również możliwość instalacji stacji czołowej) przeznaczone dla średnich i dużych przedsiębiorstw oraz instytucji. Zapewniają one dostęp do doskonałej jakości telewizji w salach konferencyjnych, gabinetach, recepcjach i poczekalniach.

 
 

Chcesz zamówić lub dowiedzieć się więcej o naszych usługach? 

Skontaktuj się z nami!

Ważne komunikaty:

Zmiana dokumentów abonenckich wynikająca z przepisów prawa obowiązujących wszystkich przedsiębiorców telekomunikacyjnych.

Czytaj dalej >

Szanowni Klienci,

 

na podstawie nowych przepisów prawa – ustawy z dnia 14 maja 2020 roku (Dz. U. z dnia 15 maja 2020r. Poz. 875.), które wchodzą w życie z dniem 21 grudnia 2020 r., informujemy o dostosowaniu naszych dokumentów abonenckich. Przepisy te zobowiązują wszystkich operatorów telekomunikacyjnych do zaktualizowania dokumentów w odpowiednim zakresie.

 

Zmiany w dokumentach wchodzą w życie z dniem 21 grudnia 2020 r. 

Wykaz zmian w Umowie Abonenckiej i Regulaminie prezentujemy tutaj.

 

Zmiana dokumentów wynika z nowych przepisów prawa i zobowiązuje do uaktualnienia dokumentów abonenckich wszystkich przedsiębiorców telekomunikacyjnych.