Łącze
SIP-Trunk

Oferowane przez UPC Biznes łącza telefonii stacjonarnej dla dużych firm mogą być realizowane w oparciu o najnowszej generacji standardy. Jednym z takich rozwiązań jest komunikacja dzięki łączu SIP Trunk czyli dużej ilości połączeń telefonicznych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii IP. SIP-Trunk, umożliwia Klientom podłączenie własnych, nowoczesnych centrali telefonicznych IP-PABX obsługujących również interfejs SIP-Trunk.

Kobieta rozmawia przez telefon podpięty do centralki telefonicznej na łączu SIP Trunk od UPC
 
 

Następca łącza ISDN PRA

Coraz częściej funkcjonalność ta wybierana jest przez nowoczesne firmy przede wszystkim z uwagi na nieograniczoną ilość jednoczesnych połączeń telefonicznych (standard ISDN PRA pozwala obsłużyć maksymalnie 30 jednoczesnych połączeń telefonicznych). SIP-Trunk jest technologią nowszą niż ISDN PRA, co w wielu przypadkach pozwala też na obniżenie kosztów i samego łącza do Klienta. Również inwestycja w centralę telefoniczną IP-PABX jest korzystniejsza finansowo dla Klienta.

 
 

SIP-Trunk kompleksowe rozwiązanie:

  • UPC Biznes może także dostarczyć w ramach usługi telefonicznej własną centralę IP-PABX na czas trwania umowy z Klientem.
  • Do łączy telefonicznych SIP-Trunk oferowane są plany taryfowe, w których stawki za połączenia telefoniczne ustalane są indywidualnie z Klientem, co zapewnia kolejną optymalizację wydatków Klienta na telekomunikację.
  • Firmy mogą przenieść swoje numery firmowe od innych operatorów do UPC Biznes bez narażania na długotrwałe przerwy w komunikacji. Wszelkie formalności związane z przeniesieniem numerów telefonicznych do sieci UPC są załatwiane przez Opiekunów Klienta UPC.
  • W przypadku zapotrzebowania na nowe numery telefoniczne dla firmy, UPC może zaoferować szeroki zakres numerów z własnej puli numeracyjnej w różnych strefach na terenie Polski.
Czytaj więcej
 
 
Kobieta korzysta z telefonii obsługiwanej przez łącze SIP Trunk od UPC dla firm
 
 

Chcesz zamówić lub dowiedzieć się więcej o naszych usługach? 

Skontaktuj się z nami!