Rozwiązania telefoniczne dla Dużych Firm

Postęp technologiczny umożliwił dynamiczne zmiany w obszarze usług głosowych. Zyskują na tym firmy poprzez możliwość zastosowania nowocześniejszych, bardziej wydajnych, przez co tańszych rozwiązań do komunikacji głosowej. Mimo utrzymującego się ogólnego trendu spadkowego popularności telefonii stacjonarnej na rynku, biznes prezentuje odmienny trend.

Dla dużych firm telefonia stacjonarna jest ciągle istotnym punktem w komunikacji i marketingu. Aktywne korzystanie z niej wpływa na wizerunek firmy jako trwale umocowanej na rynku biznesowym.

 
 

Co oferujemy:

W UPC Biznes dostępne są nowoczesne i kompleksowe rozwiązania telefonii dla firm takie, jak:
Wirtualna Centrala (V-PABX), która obecnie jest często wybierana przez firmy ze względu na unikatową funkcjonalność i znaczące obniżenie kosztów w stosunku do rozwiązań tradycyjnych. Ponadto firmy znajdą również łącza telefoniczne ISDN PRA oraz ich następcę – nowoczesne, o dużej przepustowości łącza telefoniczne SIP-Trunk.

Uzupełnieniem oferty są tradycyjne, analogowe łącza typu POTS. W ofercie UPC Biznes dostępne są także usługi telefoniczne wraz z centralami abonenckimi PABX oraz aparatami telefonicznymi, które operator dostarcza na czas trwania umowy.

Przygotowane rozwiązania telefoniczne UPC Biznes przez naszych specjalistów mają przede wszystkim zapewnić komfort korzystania z usług głosowych i ułatwić codzienną pracę. Fachowe wsparcie techniczne i profesjonalna obsługa jaką oferuje UPC Biznes zyskała
Dla Dużych firm polecamy gwarantowaną dostępność i szybkość obsługi serwisowej – gwarancję SLA.

Rozwiń