IP VPN

IP VPN - Twoja sieć korporacyjna

Twoja firma ma wiele lokalizacji pomiędzy którymi komunikujesz się oraz przesyłasz krytyczne dla Twojego biznesu informacje? Połącz je w jednorodną prywatną sieć korporacyjną. Dzięki usłudze IP VPN opartej na protokole MPLS od UPC Polska możesz zintegrować wszystkie rodzaje danych (głos, wideo, krytyczne systemy korporacyjne) w jednym łączu dostępowym i w jednej usłudze. Wykorzystaj potencjał pakietu UPC Biznes i ciesz się komfortem pracy w twojej firmie.  

 
 

Komfort pracy Twojej firmy

  • Bezpieczna komunikacja pomiędzy lokalizacjami dzięki odseparowaniu od Internetu,
  • Oszczędności poprzez optymalne wykorzystanie infrastruktury,
  • Realizacja do 5 klas usługowych (CoS) i priorytetyzacji pakietów IP dzięki zastosowaniu protokołu MPLS,
  • Podłączenie urządzenia sieciowego, instalacja i konfiguracja w ramach opłaty,
  • Dedykowane SLA,
  • Realizacja w technologii światłowodowej oraz (nowość) w sieci kablowej
 
 

IP VPN - łatwa komunikacja
w Twojej firmie

Usługa IP VPN łączy dowolną liczbę geograficznie oddalonych oddziałów firmy zlokalizowanych na terenie Polski w jedną zintegrowaną i bezpieczną sieć WAN (Wide Area Network). Usługa realizowana jest z wykorzystaniem protokołu MPLS (Multiprotocol Label Switching), co pozwala na efektywne przesyłanie różnych rodzajów danych w obrębie jednej sieci (np.: połączenia głosowe, wideokonferencje, kluczowe systemy informatyczne jak ERP/CMR, intranet).

Usługa jest każdorazowo dostosowywana do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta, a za zbudowanie i zarządzenie siecią WAN Klienta odpowiada UPC Polska.

Rozwiń
 
 
 
 

Zobacz, co wyróżnia IP VPN

Bezpieczeństwo i jakość przesyłania Twoich danych

Komunikacja pomiędzy lokalizacjami z wykorzystaniem Internetu narażona na wszelkie zagrożenia wynikające z utraty danych, ataków hakerów. Korzystając z usługi prywatnej sieci wirtualnej IP VPN nikt z zewnątrz nie ma dostępu do sieci, gdyż jest ona w pełni odseparowana od publicznego Internetu. Dane nie mogą tym samym dostać się w niepowołane ręce. Pakiet UPC Biznes stawia na bezpieczeństwo i efektywną pracę. 

Elastyczność i skalowalność

W usłudze IP VPN każda lokalizacja może mieć indywidualnie skonfigurowaną przepustowość oraz do 5 klas usługowych (CoS), które – w zależności od potrzeb - można łatwo i szybko zmienić. Wykorzystaj potencjał UPC i zadbaj o najwyższe standardy pracy w twoim biznesie!

NOWOŚĆ: IP VPN w sieci kablowej

UPC Polska oferuje realizację usługi IP VPN realizując dowiązania z wykorzystaniem medium światłowodowego i gwarantując prędkość oraz realizację do 5 klas usługowych (CoS). Dla Klientów, którzy posiadają w swoich lokalizacjach sieć kablową UPC Polska oraz nie oczekują gwarantowanych wysokich przepustowości oraz realizacji klas usługowych (CoS) zapewnianych przez łącze światłowodowe, proponowana jest wersja usługi IP VPN w sieci koncentrycznej. Możliwe jest również zintegrowanie dostępu kablowego i optycznego w ramach tej samej sieci prywatnej. Ciesz się swobodnym przepływem połączenia siecowego! 

Monitoring usługi

Usługa jest monitorowana przez 24 godziny dziennie 365 dni w roku przez wykwalifikowaną kadrę profesjonalistów. Zespół UPC gwarantuje precyzyjną i komfortową obsługę Klientów.

 

Stosowane w sieci UPC urządzenia liczących się na świecie producentów, gwarantują stabilność i niezawodność parametrów łączy. Klientom, dla których wysoka jakość i niezawodność usług jest bardzo istotna, UPC Polska proponuje usługi z gwarantowaną dostępnością i szybkością obsługi serwisowej – gwarancję SLA (Service Level Agreement).

 

Klient może mieć również dostęp do portalu ze statystykami najistotniejszych parametrów usługi. Taka funkcjonalność umożliwi odpowiednie dopasowanie do struktury serwisu.

 

Chcesz zamówić lub dowiedzieć się więcej o naszych usługach? 

Skontaktuj się z nami!