IP VPN

IP VPN - Twoja sieć korporacyjna

Twoja firma ma wiele lokalizacji pomiędzy którymi komunikujesz się oraz przesyłasz krytyczne dla Twojego biznesu informacje? Połącz je w jednorodną prywatną sieć korporacyjną. Dzięki usłudze IP VPN opartej na protokole MPLS od UPC Polska możesz zintegrować wszystkie rodzaje danych (głos, wideo, krytyczne systemy korporacyjne) w jednym łączu dostępowym i w jednej usłudze. Wykorzystaj potencjał pakietu UPC Biznes i ciesz się komfortem pracy w twojej firmie.  

 
 

Komfort pracy Twojej firmy

  • Bezpieczna komunikacja pomiędzy lokalizacjami dzięki odseparowaniu od Internetu,
  • Oszczędności poprzez optymalne wykorzystanie infrastruktury,
  • Realizacja do 5 klas usługowych (CoS) i priorytetyzacji pakietów IP dzięki zastosowaniu protokołu MPLS,
  • Podłączenie urządzenia sieciowego, instalacja i konfiguracja w ramach opłaty,
  • Dedykowane SLA,
  • Realizacja w technologii światłowodowej oraz (nowość) w sieci kablowej
 
 

IP VPN - łatwa komunikacja
w Twojej firmie

Usługa IP VPN łączy dowolną liczbę geograficznie oddalonych oddziałów firmy zlokalizowanych na terenie Polski w jedną zintegrowaną i bezpieczną sieć WAN (Wide Area Network). Usługa realizowana jest z wykorzystaniem protokołu MPLS (Multiprotocol Label Switching), co pozwala na efektywne przesyłanie różnych rodzajów danych w obrębie jednej sieci (np.: połączenia głosowe, wideokonferencje, kluczowe systemy informatyczne jak ERP/CMR, intranet).

Usługa jest każdorazowo dostosowywana do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta, a za zbudowanie i zarządzenie siecią WAN Klienta odpowiada UPC Polska.

Rozwiń
 
 
 
 

Zobacz, co wyróżnia IP VPN

Bezpieczeństwo i jakość przesyłania Twoich danych

Komunikacja pomiędzy lokalizacjami z wykorzystaniem Internetu narażona na wszelkie zagrożenia wynikające z utraty danych, ataków hakerów. Korzystając z usługi prywatnej sieci wirtualnej IP VPN nikt z zewnątrz nie ma dostępu do sieci, gdyż jest ona w pełni odseparowana od publicznego Internetu. Dane nie mogą tym samym dostać się w niepowołane ręce. Pakiet UPC Biznes stawia na bezpieczeństwo i efektywną pracę. 

Elastyczność i skalowalność

W usłudze IP VPN każda lokalizacja może mieć indywidualnie skonfigurowaną przepustowość oraz do 5 klas usługowych (CoS), które – w zależności od potrzeb - można łatwo i szybko zmienić. Wykorzystaj potencjał UPC i zadbaj o najwyższe standardy pracy w twoim biznesie!

NOWOŚĆ: IP VPN w sieci kablowej

UPC Polska oferuje realizację usługi IP VPN realizując dowiązania z wykorzystaniem medium światłowodowego i gwarantując prędkość oraz realizację do 5 klas usługowych (CoS). Dla Klientów, którzy posiadają w swoich lokalizacjach sieć kablową UPC Polska oraz nie oczekują gwarantowanych wysokich przepustowości oraz realizacji klas usługowych (CoS) zapewnianych przez łącze światłowodowe, proponowana jest wersja usługi IP VPN w sieci koncentrycznej. Możliwe jest również zintegrowanie dostępu kablowego i optycznego w ramach tej samej sieci prywatnej. Ciesz się swobodnym przepływem połączenia siecowego! 

Monitoring usługi

Usługa jest monitorowana przez 24 godziny dziennie 365 dni w roku przez wykwalifikowaną kadrę profesjonalistów. Zespół UPC gwarantuje precyzyjną i komfortową obsługę Klientów.

 

Stosowane w sieci UPC urządzenia liczących się na świecie producentów, gwarantują stabilność i niezawodność parametrów łączy. Klientom, dla których wysoka jakość i niezawodność usług jest bardzo istotna, UPC Polska proponuje usługi z gwarantowaną dostępnością i szybkością obsługi serwisowej – gwarancję SLA (Service Level Agreement).

 

Klient może mieć również dostęp do portalu ze statystykami najistotniejszych parametrów usługi. Taka funkcjonalność umożliwi odpowiednie dopasowanie do struktury serwisu.