Internet symetryczny dla firm

Z usługą internetu symetrycznego od UPC, dzierżawisz łącze symetryczne, którym nie dzielisz się z nikim. Wykorzystaj komfortowe połączenie internetowe! W naszej ofercie biznesowej posiadamy gwarantowane pasmo do lokalizacji Twojej firmy, które umożliwia zachowanie takiej samej prędkości wysyłania i odbierania danych.  

 
 

Co zyskujesz:

  • Brak limitów ilości wysyłania i odbierania danych,
  • Dedykowane SLA,
  • Gwarantowane symetryczne pasmo,
  • Prędkości nawet do 10 Gbit/s,
  • Stały adres IP dostosowany do indywidualnych potrzeb Klienta,
  • Podłączenie urządzenia sieciowego, instalacja, konfiguracja w ramach opłaty,
  • Możliwość zastosowania protokołu BGP,
  • Szeroka gama usług dodatkowych
 
 

Połączenia internetowe o przepustowościach symetrycznych

Usługi internetowe świadczone dla klientów indywidualnych oraz segmentu SOHO z reguły charakteryzują się asymetrycznością w szybkościach odbierania i wysyłania danych. Związane jest to z modelem wykorzytywania Internetu – więcej treści jest odbieranych aniżeli wysyłanych.

Większe firmy generują większą ilość danych, z którymi chcą się bezpiecznie dzielić z innymi użytkownikami Internetu i oczekują w związku z tym takich samych prędkości wysyłania jak i odbierania danych z Internetu. Odpowiedzią jest usługa Internetu symetrycznego UPC. 

Rozwiń
 
 
 
 
 
 

Wysoka jakość usługi

UPC Polska jest częścią grupy Liberty Global, dysponującą rozbudowaną europejską światłowodową siecią AORTA. Liberty Global jest operatorem klasy Tier-1, co oznacza, że UPC Polska posiada nieograniczony i wysokiej jakości dostęp do najbardziej wartościowych dostawców treści internetowych, to znaczy innych operatorów międzynarodowych klasy Tier-1 oraz największych węzłów wymiany ruchu w Polsce i zagranicy. W swojej ofercie zawsze za najważniejsze uznawane jest dobro i komfort Klienta.

 
 

Dowiedz się więcej o Internecie Symetrycznym

Parametry

Dostępne szybkości (Mbit/s)
2/2  6/6  10/10  100/100  1000/1000  10000/10000 - oraz inne dostosowane do potrzeb Klienta

Gwarancja poziomu świadczonych usług

Usługa jest monitorowana przez 24 godziny, 365 dni w roku przez wykwalifiwowaną kadrę.

Stosowane w sieci UPC biznes urządzenia liczących się na świecie producentów, gwarantują stabilność parametrów oraz niezawodność ich łączy.

Klientom, dla których wysoka jakość i niezawodność usług jest istotnym punktem działalności biznesowej UPC Polska przygotowała specjalną ofertę. W jej zakresie proponuje swoim Klientom usługi z gwarantowaną dostępnością i szybkością obsługi serwisowej czyli tzw. gwarancję SLA (Service Level Agreement).

Klient może mieć również dostęp do portalu ze statystykami najistotniejszych parametrów łącza internetowego. Tym samym ułatwione staje się kontrolowanie najważniejszych elementów jego połączenia.  

Specyfikacja techniczna

Urządzenie sieciowe – Router Zarządzany (CPE)
Interfejsy: 10BASE-T, 100BASE-T, 1000BASE-T, 1000BASE-BX, 1000BASE-SX, 1000BASE-LX/LH
Dostęp sieciowy: sieć koncentryczna (HFC), światłowód (FO)

Usługi dodatkowe

Klientom posiadającym łącze internetowe UPC Biznes oferowane są usługi dodatkowe, dzięki którym korzystanie z Internetu może być wydajniejsze, wygodniejsze i bardziej bezpieczne.
Najważniejsze usługi dodatkowe to:
dodatkowe adresy IP – obsługa dodatkowych adresów IP przez UPC (wymagane wypełnienie przez Klienta wniosku do RIPE).

 

Chcesz zamówić lub dowiedzieć się więcej o naszych usługach? 

Skontaktuj się z nami!