Biznes WiFi

Swobodna komunikacja w firmie, korzystanie z zasobów sieci LAN i Internetu bez kabli – oto co oferujemy, żeby ułatwić pracę i zapewnić więcej mobilności na co dzień. Skorzystaj z oferty UPC Biznes i ciesz się lepszą jakością pracy!

 
 

Biznes WiFi

UPC Biznes oferuje firmom rozwiązanie bezprzewodowe oparte o technologię WiFi, która pozwala sprostać oczekiwaniom firm z uwzględnieniem takich aspektów, jak:

  • możliwość budowania sieci HotSpot oraz bezprzewodowych sieci LAN (WLAN)
  • możliwość odseparowania sieci firmy od sieci przeznaczonej dla gości (różne SSID)
  • zabezpieczenia sieci WLAN,
  •  ustawianie własnych reguł autoryzacji użytkowników, ustawianie prędkości transmisji dla użytkowników, praw dostępu do sieci, itp.
  • ustawianie reguł korzystania z sieci dla urządzeń (polityka BYOD – Bring Your Own Device) – zwiększenie bezpieczeństwa sieci przez dopuszczenie do sieci tylko konkretnych modeli urządzeń mobilnych (laptopów, smartfonów, końcówek monitorujących, itp.)

Oferowane przez UPC Biznes rozwiązanie posiada również wbudowane narzędzia do tworzenia statystyk, monitorowania aktywności użytkowników, tworzenia raportów, które pozwalają administratorom w firmie prowadzić analizy wykorzystania łączy WiFi, czy monitorować jej bezpieczeństwo. Wprowadź komunikację biznesową w swojej firmie na nowy poziom. 

Rozwiń
 
 

Dla kogo?

Z usługi korzystać może wiele firm pracujących w różnych branżach. UPC Biznes oferuje rozwiązanie, które jest szeroko skalowalne. Doskonale sprawdza się ono: w hotelach, w restauracjach, w biurowcach, na recpecjach, w instytucjach publicznych, centrach handlowych i wielu innych.

Biura

Z sieci mogą aktywnie korzystać goście podłączeni do Internetu bądź znajdujący się w pobliżu posiadający hasła zabezpieczające

Duże budynki

Usługa UPC jest dostępna w takich budynkach jak: galerie handlowe, obiekty użyteczności publicznej, uniwersytety czy szkoły

Pakiet Biznes WiFi doskonale sprawdzi się również w firmach z wieloma oddziałami.
Dzięki rozwiązaniu UPC, firmy będą mogły zbudować jednolite rozwiązanie techniczne we wszystkich swoich oddziałach. Ustandaryzowane dzięki temu zostaną również parametry użytkowania sieci, jak i samo zarządzanie, które będzie dokonywane zdalnie w każdym z oddziałów.

Rozwiń
 
 
 
 

Chcesz zamówić lub dowiedzieć się więcej o naszych usługach? 

Skontaktuj się z nami!