Anty DDoS System

Dla zapewnienia stałej dostępności usług dla Klienta, UPC Biznes oferuje usługę najwyższej jakości ochrony przed atakami DDoS. Usługa zapewnia stałe monitorowanie ruchu IP łącza dostępu do Internetu oraz automatyczne czyszczenie złego ruchu w przypadku wystąpienia ataku. Zabezpiecz swoje dane i nie martw się zagrożeniami płynącymi z sieci! Usługi UPC są gwarancją bezpieczeństwa i wysokiej jakości! 

Ataki DDoS - wysokie ryzyko dla firm 

Celem rozproszonych ataków typu DDoS (Distributed Denial of Service) jest ograniczenie dostępności serwisów internetowych, zasobów komputerowych lub całych segmentów sieci. W ostateczności takie działania mogą doprowadzić do całkowitego ich zatrzymania.

Rozróżnia się dwa główne rodzaje ataków typu DDoS:

Pierwszy rodzaj to tzw. wyrafinowane ataki DDoS, zwane atakami aplikacyjnymi, których celem są słabe punkty w warstwie aplikacji. Ten rodzaj ataku wymaga niewielkiej szerokości pasma. Klient jest w stanie zidentyfikować atak i zapobiec mu przy pomocy odpowiednich mechanizmów ochronnych. W zakresie pakietu UPC Biznes pomożemy w ograniczeniu ryzyka zagrożenia i ataku.

Drugim rodzajem ataków DDoS są tzw. ataki wolumetryczne, które zasadniczo dotyczą warstwy sieciowej i przeprowadzane są przy pomocy wielu zainfekowanych komputerów (tzw. botnetów). Zabezpiecz się przed zagrożeniem, skorzystaj z usług UPC.

Bardzo często ataki DDoS są wstępem do przeprowadzenia bardziej wyrafinowanych działań cyberprzestępców. Często w wyniku takiego ataku dochodzi do powstania bardzo dużej ilości danych, które spowalniają, lub nawet blokują dostęp Klienta do Internetu i infrastruktury informatycznej. To wszystko prowadzi do bezpośrednich szkód ekonomicznych ofiary ataku. 

Rozwiń
 
 
 
 
 
 
 
 

Sprawdź, co zyskujesz

  • Stałe, pro-aktywne monitorowanie oraz automatyczne filtrowanie ruchu IP w momencie ataku (tzw. auto-mitygacja).
  • Opłata miesięczna niezależna od ilości ataków.
  • Brak opłat za przekierowanie ruchu do centrum mitygacji.
  • Miesięczne raporty ze statystykami funkcjonowania usługi.
  • Usługa realizowana w oparciu o platformę Arbor, lidera na rynku rozwiązań ochrony przed atakami DDoS.
  • Doświadczona i wysoko wyspecjalizowania kadra ekspertów ds. bezpieczeństwa, odpowiedzialnych za ochronę sieci.
 
 

Chcesz zamówić lub dowiedzieć się więcej o naszych usługach? 

Skontaktuj się z nami!