Telewizja hotelowa, internet i telefon

Do tej pory zaufało nam już ponad 200 obiektów hotelowych w całej Polsce. Dla każdego z nich - hotelu, pensjonatu, apartamentowca - przygotowaliśmy indywidualną, kompleksową ofertę uwzględniającą wszystkie wymagania i specyfikę danego obiektu. Nasze usługi stanowią wygodne narzędzie pracy dla personelu, a dla Gości hotelu – doskonałe źródło rozrywki m.in. dzięki telewizji hotelowej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą UPC Biznes dla hoteli.

 
 

Dedykowane rozwiązania

UPC Biznes indywidualnie buduje ofertę dla każdego hotelu w oparciu o wymagania przedstawione przez jego właściciela. Oferta biznesowa uwzględnia, między innymi:

 • lokalne uwarunkowania hotelu takie, jak rodzaj odbiorników telewizyjnych w pokojach (analogowe, cyfrowe, czy IP), ilość pokojów,
 • profil gości hotelowych korzystających z usług hotelu,
 • prawa do odtwarzania w pokojach hotelowych,
 
 

Usługi dla hoteli

 
 

Internet dla hoteli

W zależności od potrzeb i wymagań hotelu oferujemy usługę dostępu do internetu przez dedykowany światłowód, z szybkością transmisji od 10 Mb/s nawet do 10 Gb/s. Dobór prędkości łącza podyktowany jest najczęściej ilością pokoi i wewnętrznych standardów hotelu określających preferowaną przepływność na użytkownika, ilością adresów IP.Internet światłowodowy to wysoka jakość i standard zasięgu. 

Wśród naszych Klientów ważnym elementem uzupełnienia łącza dostępu do internetu jest dostęp radiowy Wi-Fi, który UPC Biznes może zaprojektować i wykonać również według ściśle określonych wytycznych i sprawdzonej praktyki ośrodka wypoczynkowego. Dostęp do Internetu z UPC Biznes jest gwarancją doskonałej jakości usługi i zadowolenia z użytkowania połączenia zarówno dla hotelu, jak i dla jego gości. 

Rozwiń
 
 

Telewizja hotelowa

Telewizja UPC Biznes uwzględnia rozmiar i specyfikę obiektu, oraz potrzeby gości hotelowych. Na tej podstawie, indywidualnie dobieramy odpowiednie rozwiązania techniczne bazujące na stacjach czołowych (mini-HeadEndach), dekoderach lub modułach CI+ instalowanych u Klienta. Dostarczamy również odbiorniki TV wraz z montażem telewizji hotelowej.

Oferta UPC Biznes uwzględnia również specyficzne oczekiwania obiektów hotelarskich takie jak m.in:

 • udostępnienie programów radiowych, 
 • możliwość dołączenia lokalnych źródeł sygnału (np. lokalny kanał
  hotelowy), sygnał satelitarny i naziemny,
 • możliwość dostarczenia sygnału np. z sal konferencyjnych w
  hotelu,
 • udostępnienie EPG.

Rozwiązania techniczne stosowane przez UPC Biznes umożliwiają udostępnienie kanałów telewizyjnych w różnych typach telewizorów: odbiornikach kineskopowych, nowej generacji telewizorach z głowicami DVB-T, DVB-C czy z głowicami IP.

Rozwiń
 
 
 
 
 
 

Oferta kanałów

Telewizja hotelowa proponowana przez UPC Biznes umożliwia dostęp do szerokiego wyboru pakietów, z podziałem tematycznym i językowym, dopasowanych do indywidualnych potrzeb hoteli i ich gości. Udostępniane przez UPC Biznes kanały telewizyjne zawierają już prawa nadawców w zakresie ich retransmisji w pokojach hotelowych. Dzięki temu hotel nie musi podpisywać dedykowanych umów z nadawcami w tym zakresie. W naszej ofercie znajdziesz:

 • Kanały tematyczne (filmowe, sportowe, informacyjne,popularno-naukowe) w tym również kanały: nSport+ HD, Ale kino+ HD, Planete+ HD, MiniMini+ HD, TeleTOON+ HD, Kuchnia+ HD i DOMO+ HD,
 • Kanały premium: HBO, CANAL+, ELEVEN SPORTS, CINEMAX,
 • Kanały obcojęzyczne

Rozwiń
 
 

Telefon

Na potrzeby obsłużenia telefonii stacjonarnej na terenie obiektu hotelu możemy dostarczyć cyfrowe łącza ISDN PRA lub SIP-Trunk, które podłączone do centrali hotelu (PABX) mogą obsłużyć ruch telefoniczny. Dla hoteli z centralami analogowymi UPC Biznes może zaoferować analogowe linie POTS.W ofercie UPC każdy hotel może zachować dotychczasowe numery telefoniczne i skorzystać z wielu przydatnych usług dodatkowych.Nasza oferta dla hoteli zapewnia szereg działań i zachowań z uwzględnieniem najwyższych standardów pracy, finalnie ma na celu swobodę komunikacji gości, Klientów oraz pracowników obiektu.

 
 
 
 

Chcesz zamówić lub dowiedzieć się więcej o naszych usługach? 

Skontaktuj się z nami!