Pakiet HBO HD

Pakiet kanałów

pakiet hbo hd upc
 
 

Tak wielu filmowych emocji nie możesz przegapić. Wszystkie kanały HBO w jakości HD, a do tego HBO ON DEMAND i HBO GO to potężna dawka najlepszej rozrywki dla całej rodziny dostępna tam gdzie chcesz i kiedy chcesz. Cyfrowa jakość obrazu i dźwięku zapewni niezapomniane filmowe doznania każdemu miłośnikowi dobrego kina.

 

Dowiedz się więcej o HBO GO

Poznaj kanały dostępne w pakiecie HBO HD

 

HBO HD

HBO HD

HBO HD - najnowsze i największe hollywoodzkie produkcje, wielokrotnie nagradzane seriale koncerty gwiazd muzyki i programy rozrywkowe, a wszystko to w doskonałej jakości HD.
HBO 2 HD

HBO 2 HD

Hollywoodzkie filmy i seriale dostępne przez 24 godziny na dobę na wyciągnięcie pilota. Doskonała rozrywka dla całej rodziny, a wszystko to w doskonałej jakości HD.
HBO Comedy HD

HBO Comedy HD

HBO Comedy to najśmieszniejsze hollywoodzkie i światowe komedie, znakomite seriale komediowe oraz premierowe odcinki lubianego przez widzów programu rozrywkowego HBO Na stojaka, a wszystko to w doskonałej jakości HD.

 

Opcja HBO ON DEMAND i HBO GO

HBO On Demand

HBO On Demand

HBO ON DEMAND to dostęp przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu do około 80-100 godzin najlepszych filmów i programów TV prezentowanych przez HBO. Dostęp do kolekcji HBO ON DEMAND mają Abonenci HBO w Telewizji Cyfrowej UPC, będący w zasięgu usługi UPC NA ŻĄDANIE.
Opcja HBO GO

HBO GO - Nowość w UPC!

HBO GO to internetowy serwis wideo na żądanie, który gwarantuje nieograniczony dostęp do biblioteki ponad tysiąca godzin programu: własnych produkcji HBO oraz hitów filmowych z aktualnej oferty. Użytkownik sam decyduje, gdzie i kiedy będzie oglądał wybrane przez siebie filmy i seriale. Serwis jest dostępny na komputerze, tablecie i smartfonie - 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu...

więcej »

Promocja dla nowych klientów Pakietu HBO

Pakiet Premium HBO HD tylko za 25 zł miesięcznie

 

Warunki promocji:

  • Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów pakietu HBO
  • Umowa na 6 miesięcy
  • Aktywacja 29,90 zł

 

Pełny regulamin promocji dostępny jest tutaj

 

Zamów dodatkowo HBO GO i HBO On Demand za 5 zł miesięcznie!

 

Pamiętaj, że kanały Premium możesz zamówić w łatwy sposób również za pomocą dekodera Telewizji Cyfrowej UPC, na kanale 15.

Podsumowanie

Pakiet HBO HD
25 zł
Opcje:
5 zł


Miesięcznie
25 zł
Aktywacja
29,90 zł


Oferta dla nowych klientów Pakietu HBO

Podsumowanie

HBO GO + On Demand
5 zł
Miesięcznie
5 zł
Aktywacja
29,90 zł


Wymagany pakiet HBO HD
Oferta dla obecnych klientów Pakietu HBO