Chcesz zamówić przez telefon?

Zadzwoń: 817 817 817

UPC Live TV - telewizja internetowa

UPC Live TV telewizja w internecie

Masz Internet i Telewizję UPC? Oglądaj UPC Live TV - telewizję na ekranie komputera. Teraz możesz jednocześnie oglądać ulubione programy, komunikować się ze znajomymi i przeglądać strony internetowe. UPC Live TV jest także doskonałym rozwiązaniem, gdy chcesz obejrzeć inny program niż domownicy przed telewizorem.

Kanały

Animal Planet Animal Planet Program przyrodniczy, którego zadaniem jest popularyzacja tematyki przyrodniczej, a szczególnie ochrona przyrody.
Discovery Channel Discovery Channel Program o profilu popularno-naukowym, rozrywce opartej na faktach, a także programach poświęconych inżynierii, motoryzacji i ludzkiemu ciału.
National Geographic Channel National Geographic Channel Program telewizyjny jednego z najpopularniejszych magazynów edukacyjnych. Przeznaczony dla ludzi ciekawych świata.
TVN24 TVN24 Program informacyjny, nadający program przez całą dobę oraz pokazujący i komentujący to, co właśnie ważnego dzieje się w kraju i na świecie.
CNN CNN International Amerykańska stacja nadająca programy informacyjne przez całą dobę.
MiniMini+ MiniMini+ Kanał przeznaczony dla dzieci w wieku do 7 roku życia. Powstał specjalnie z myślą o najmłodszych i o ich potrzebach.
teleTOON+ teleTOON+/Hyper teleTOON+ - kanał dla dzieci i młodzieży wieku szkolnym. W jego ofercie znajdują się seriale z najlepszych światowych wytwórni filmów dla młodzieży, znane animacje oraz nowe autorskie produkcje. teleTOON+ nadaje codziennie od 6.00 do 21.00.
Hyper - jedyny w Polsce blok programowy poświęcony w całości grom video, anime oraz najnowszym tendencjom multimedialnym. Nadawany jest codziennie od 21.00 do 01.00, w wieczornym paśmie teleTOON+.

Najczęstsze pytania

Podsumowanie kosztów
Gratis dla posiadaczy Internetu i Telewizji UPC.