UPC Live TV - telewizja internetowa

Poznaj internet UPC

 
 

Masz Internet i Telewizję UPC? Oglądaj UPC Live TV - telewizję na ekranie komputera. Teraz możesz jednocześnie oglądać ulubione programy, komunikować się ze znajomymi i przeglądać strony internetowe. UPC Live TV jest także doskonałym rozwiązaniem, gdy chcesz obejrzeć inny program niż domownicy przed telewizorem.

 • Animal Planet

  Program przyrodniczy, którego zadaniem jest popularyzacja tematyki przyrodniczej, a szczególnie ochrona przyrody.

 • Discovery Channel

  Program o profilu popularno-naukowym, rozrywce opartej na faktach, a także programach poświęconych inżynierii, motoryzacji i ludzkiemu ciału.

 • National Geographic Channel

  Program telewizyjny jednego z najpopularniejszych magazynów edukacyjnych. Przeznaczony dla ludzi ciekawych świata.

 • TVN24

  Program informacyjny, nadający program przez całą dobę oraz pokazujący i komentujący to, co właśnie ważnego dzieje się w kraju i na świecie.

 • CNN International

  Amerykańska stacja nadająca programy informacyjne przez całą dobę.

 • MiniMini+

  Kanał przeznaczony dla dzieci w wieku do 7 roku życia. Powstał specjalnie z myślą o najmłodszych i o ich potrzebach.

 • teleTOON+/Hyper

  teleTOON+ - kanał dla dzieci i młodzieży wieku szkolnym. W jego ofercie znajdują się seriale z najlepszych światowych wytwórni filmów dla młodzieży, znane animacje oraz nowe autorskie produkcje. teleTOON+ nadaje codziennie od 6.00 do 21.00. Hyper - jedyny w Polsce blok programowy poświęcony w całości grom video, anime oraz najnowszym tendencjom multimedialnym. Nadawany jest codziennie od 21.00 do 01.00, w wieczornym paśmie teleTOON+.

Co trzeba zrobić by móc oglądać UPC Live TV?

Aby, móc oglądać UPC Live TV, należy być abonentem Telewizji UPC oraz Internetu UPC i na stronie UPC Live TV wybrać interesujący nas kanał.

Czy aby oglądać UPC Live TV, konieczne jest posiadanie jakiegoś dodatkowego sprzętu lub oprogramowania?

Nie, do oglądania usługi UPC Live TV wystarczy komputer wyposażony w system operacyjny Windows 98 lub nowszy, zainstalowana przeglądarka Internet Explorer 6 lub nowsza oraz odtwarzacz plików multimedialnych Windows Media Player 9.

 

Podsumowanie kosztów

 

Gratis dla posiadaczy Internetu i Telewizji UPC.