Pakiet Bezpieczeństwa UPC

Bezpieczeństwo w sieci

Pakiet Bezpieczeństwa UPC

 
Dbając o bezpieczeństwo oraz komfort w trakcie korzystania z internetu, UPC wspólnie z firmą F-Secure przygotowało skuteczną metodę ochrony Twojego komputera.
 
Pakiet Bezpieczeństwa UPC jest przygotowaną specjalnie dla klientów UPC wersją aplikacji Internet Security firmy F-Secure, nagradzanej przez branżowe pisma komputerowe i cenionej przez użytkowników na całym świecie.
 
W skład Pakietu wchodzi zestaw aplikacji ochronnych:
  • antywirus
  • firewall
  • antyspyware
  • antyspam
  • kontrola rodzicielska

Korzyści z użytkowania Pakietu bezpieczeństwa UPC:

 

Najszybsza ochrona przed wirusami

Pakiet Bezpieczeństwa UPC jest aktualizowany średnio 40 razy w tygodniu, podczas gdy darmowe oprogramowania są aktualizowane średnio 2 razy w tygodniu.

 

Pewna ochrona haseł, zdjęć, muzyki i dokumentów

Pakiet Bezpieczeństwa UPC cały czas chroni zgromadzone na komputerze dokumenty przed wirusami, robakami internetowymi oraz końmi trojańskimi (tzw. trojanami). Dzięki ochronie antywirusowej możesz spać spokojnie nie martwiąc się o utratę ważnych danych.

 

Bezpieczeństwo korzystania z bankowości internetowej

Nowa technologia skanowania Pakietu Bezpieczeństwa UPC gwarantuje najwyższą skuteczność wykrywania szkodliwych kodów i oprogramowania szpiegowskiego, które mogą wykraść poufne dane, takie jak numery kart kredytowych oraz hasła dostępu do odwiedzanych stron. Dzięki Pakietowi Bezpieczeństwa UPC masz gwarancję bezpieczeństwa swoich internetowych kont bankowych.

 

Ochrona dzieci przed zagrożeniami z internetu

Funkcja Kontroli rodzicielskiej umożliwia kontrolę stron, odwiedzanych przez dzieci. Dzięki temu można zdecydować, które serwisy internetowe będą dostępne dla dziecka, a które zostaną zablokowane. Pozwala również określić, ile czasu dziennie dziecko może spędzać w internecie.

 

Szybka i łatwa instalacja

Aby klient UPC mógł skorzystać z Pakietu Bezpieczeństwa UPC, otrzymanego wraz z usługą internetową, musi jedynie pobrać aplikację programu z naszej strony, zainstalować pakiet na swoim komputerze oraz wprowadzić klucz aktywacyjny. Tryb automatycznej instalacji praktycznie nie wymaga interwencji użytkownika. Proces instalacji trwa jedyne 90 sekund. W razie problemów, można zajrzeć do skróconej instrukcji instalacji.

 

Fachowa bezpłatna pomoc techniczna

Pakiet Bezpieczeństwa UPC został stworzony z myślą o klientach, którzy nie mają czasu, ani ochoty na spędzanie wielu godzin na uzyskanie odpowiedzi, jak rozwiązać problem bezpieczeństwa w sieci. Z tego właśnie powodu, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości, klienci UPC mają możliwość kontaktu telefonicznego z konsultantami obsługi technicznej. Ponadto można kontaktować się z pomocą techniczną UPC, wysyłając swoje pytania za pośrednictwem formularza kontaktowego.

 

Program w języku polskim, intuicyjny i łatwy w obsłudze

Pakiet Bezpieczeństwa UPC w odróżnieniu do wielu innych oprogramowań dostępnych na rynku jest w przetłumaczony na język polski, co znacznie ułatwia jego obsługę. Ponadto Pakiet Bezpieczeństwa UPC jest aktualizowany średnio 40 razy w tygodniu, co automatycznie minimalizuje wystąpienie zagrożeń i ilość zgłaszanych problemów.

 
 
 
 

Chroń swój komputer

Z Pakietem Bezpieczeństwa UPC ochronisz swój komputer przed wszelkimi zagrożeniami płynącymi z internetu.