Chcesz zamówić przez telefon?

Zadzwoń: 817 817 817

Bezpieczeństwo w sieci

Bezpieczny internet dla Ciebie i Twojej rodziny

Dowiedz się jak korzystać z internetu w bezpieczny sposób, nie narażając bliskich na zagrożenia.

DBI

Dzień Bezpiecznego Internetu
Stwórzmy wspólnie lepszy Internet" to hasło tegorocznego Dnia Bezpiecznego Internetu. Nie zapominajmy o odpowiedzialnym korzystaniu z internetu by uczynić to miejsce lepszym.

Bezpieczny Internet

Bezpieczny Internet
UPC jest pierwszym w Polsce dostawcą internetu, który otrzymał Certyfikat Bezpiecznego Internetu UKE. Program ma na celu edukować w zakresie bezpiecznego korzystania z internetu.

Pakiety Bezpieczeństwa

Pakiety Bezpieczeństwa
Na rynku można znaleźć różnego rodzaju pakiety bezpieczeństwa, darmowe i płatne, a wśród nich także te, które oferowane są bezpośrednio przez dostawców internetu. Ta sekcja zawiera krótki ich przegląd.

Publikacje edukacyjne

Elementarz
UPC Polska oraz Insafe, organ powołany przez Komisję Europejską i działający na rzecz bezpieczeństwa w internecie, wydali przewodnik Bezpieczeństwo w sieci – Elementarz dla całej rodziny.

Zagrożenia Internetowe

Zagrożenia Internetowe
Internet pełen jest różnorakich zagrożeń, takich jak złośliwe oprogramowanie, wirusy, spam, etc. Jeśli chcesz wiedzieć, jakie są negatywne skutki opisanych niebezpieczeństw, kliknij poniżej.

Pakiet Bezpieczeństwa UPC

Pakiet Bezpieczeństwa UPC
Dbając o bezpieczeństwo oraz komfort w trakcie korzystania z internetu, UPC wspólnie z firmą F-Secure przygotowało skuteczną metodę ochrony Twojego komputera.

Porady dla rodziców

Dobre rady
Wiemy, że ponad wszystko chcesz chronić swoje dziecko przed zagrożeniami internetowymi. Wskazówki, zamieszczone w tej sekcji, podpowiedzą w jaki sposób bezpiecznie korzystać z sieci.

Zabezpieczenia

Zabezpieczenia
Przed zagrożeniami, płynącymi z sieci, możesz zabezpieczyć się na wiele sposobów. Ten mały przewodnik zapozna Cię z najpopularniejszymi i wyjaśni jak skutecznie z nich korzystać.

Zgłaszanie nadużyć

Zgłaszanie nadużyć
Użytkownicy internetu, którzy naruszają Warunki Właściwego Użytkowania, powinni być zgłoszeni, aby umożliwić nam interwencję.